Подякою мера нагородили фірму, яка «відзначилася» бракоробством

04.09.2021 11:07

Напередодні Дня підприємця, який відзначається у першу неділю вересня, у залі засідань Ковельської міської ради привітали представників цієї галузі.

Міський голова Ігор Чайка разом з секретарем ради Оксаною Багновою, начальником управління економіки і торгівлі виконавчого комітету Юрієм Кондратовичем нагородили підприємців, – повідомляє Ковельська міська рада.

За вагомий внесок у розвиток бізнесу, наповнення місцевого бюджету, зміцнення економічного потенціалу міста, благодійну діяльність на благо Ковеля і громади та з нагоди професійного свята відзначено Подякою міського голови директора ТОВ «Волиньбудтех» Руслана Демчука.

Як не дивно, але у проблеми недавнього затоплення вулиці Павлова у Ковелі є власна назва – це ТОВ «Волиньбудтех». Саме ця фірма займалася тут облаштуванням мереж водовідведення і прибрала до рук майже півтора мільйона бюджетних коштів.

Тендер на реконструкцію мереж водовідведення на вулиці Павлова відбувся лише з одним учасником – ТОВ «Волиньбудтех», основний вид діяльності якого – підготовчі роботи на будівельному майданчику.

Засновниками фірми-переможниці тендеру є мешканець села Воля-Ковельська Руслан Демчук, він же – директор, та ковельчанин Юрій Оксенюк – колишній депутат Ковельської міської ради, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», директор ТОВ «Гідровест». Вони обидва мають однаковий розмір внеску до статутного фонду та відсоток частки статутного капіталу.

Нагадаємо, з приводу затопленої вулиці Павлова цьогоріч у травні міський голова Ігор Чайка так прокоментував ситуацію:

Поки до кінця не зрозуміло, чому на новій вулиці, куди вже вкладено стільки грошей, так погано сходила вода. Припускаємо, що в першу чергу потрібно було виконувати злив до річки, і в останню підходити до пологового. Але те, що люди виходили до нас і скаржилися, що тепер після такої зливи вода стояла навіть там, де ніколи — ДО ремонту, дає підстави негайно замовити технічну експертизу, щоб визначити причину і усунути проблему, поки не завершилися роботи

7 червня цього року під час онлайн-прийому міського голови Ігоря Чайки, який проходив у режимі прямої трансляції у мережі Фейсбук, один з ковельчан запитав про підтоплення вулиці Павлова. Чоловік зазначив, що земля там просідає у місці пошкодження нової труби і потрібно вирішувати проблему водопостачання і водовідведення.

Відповідав перший заступник мера, лучанин Тарас Яковлев. За його словами, на вулиці Павлова, яку нещодавно зробили і де зараз йдуть ремонтні роботи по покриттю, вода не відходить, бо маємо певні, як на його думку, «не зовсім правильні речі, які були зроблені в попередній період з водовідведенням».

Так не має бути, коли зроблений ремонт і цей ремонт пішов не на користь, а навпаки. Навіть такі локації, які були затоплені, раніше не топилися. Тому ми обов’язково з цим розберемося. Якщо там є вина чи будівельників, чи проєктантів, ми будемо з ними розбиратися і в судовому порядку, щоб ці речі можна було без втрати коштів для міста відновити

– сказав Тарас Яковлев

Публікація за темою: За підтоплення вулиці Павлова мерія пригрозила винуватцям судом

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.