Ковельчанам з вулиці Федьковича дошкуляє «велика вода»: мер обіцяє почати ремонт

08.02.2022 10:40

Учора на особистому прийомі громадян до міського голови Ігоря Чайки звернулись мешканці вулиці Федьковича з проханням якнайшвидше розпочати роботи з прокладання мережі водовідведення, адже «велика вода» їм дошкуляє і вони бояться, що весною проблема лише загостриться.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Публікація за темою: У Ковелі влада обіцяє реконструювати систему водовідведення на Федьковича

Варто сказати, що міська влада торік взялась вирішувати це питання. Зокрема, було виготовлено проєктно-кошторисну документацію, проведено тендер та визначено переможця. Також у бюджеті передбачені кошти на будівництво мережі.

Ігор Чайка поінформував, що на наступному тижні підрядник розпочне роботи на вулиці Федьковича, якщо не перешкодять погодні умови.

Як відомо, у листопаді 2021 року управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконкому Ковельської міської ради було проведено тендер щодо реконструкції системи водовідведення дощових і талих вод на вулиці Федьковича. Перемогу здобув місцевий підприємець Тищук Павло Степанович, який має виконати роботи за 2 109 990,84 грн. Згідно іншого тендера, технічний нагляд по об’єкту буде здійснювати підприємець Бондарук Олександр Миколайович за 23 920,00 грн.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.