У Ковельській громаді попрощались із загиблим Героєм Богданом Савенком

16.02.2023 о 18:21 · 3 хв читання

Наша громада знову у глибокій скорботі. Сьогодні у Білині провели в останню земну дорогу нашого захисника, Героя Богдана Савенка. Він загинув 11 лютого 2023 року поблизу Мар’їнки Донецької області під час виконання бойового завдання.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Богдан навчався в своїй рідній Білинській школі, потім в Оваднівському професійному ліцеї, де здобув професію слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та установок. Скуштував заробітчанського хліба, працював за кордоном, але завжди його серце було тут, на рідній Волині – у Білині.

Коли розпочалась війна, пішов у тероборону, а з 2 вересня 2022 року – на фронті. Був навідником відділення морської піхоти військової частини А0216. Богдан був справжнім воїном, справжнім захисником і став справжнім Героєм.

Здається, звичайний хлопець, який любив своє село, ще якихось два тижні тому приїжджав у рідний Білин і намагався побачитись і поспілкуватись з родиною, кожним, кого знав, з ким дружив, ніби відчував, що був тут востаннє. Дав слово мамі, що повернеться живим. На жаль, людина не може розпоряджатися своєю долею, тим більше на такій жорстокій війні і проти такого безжалісного і нелюдського агресора як росія. У Богдана залишились мама і брати. Саме наша громада має стати їм надійною опорою і підтримкою. Вічна пам’ять і незгасима слава Герою. Низький уклін рідним і близьким

– сказав міський голова Ігор Чайка

Все село прийшло, аби віддати шану молодому хлопцеві, якому назавжди залишиться – 27.

Не міг стримати сліз староста села Петро Бородій.

Коли 14 лютого до мене зателефонував військовий комісар, я не міг повірити, що це сталось, що це правда. Я надіявся, що наші хлопці живі, з Перемогою, повернуться до рідного Білина. Проте, сьогодні ми зібрались попрощатись з нашим Богданом. Він був опорою для мами, прикладом для братів. Від себе та від імені громади висловлюю щирі співчуття рідним і дякую батькам, що виховали справжнього патріота, який віддав за Україну найцінніше – життя

– говорить Петро Бородій

Вічна пам’ять і слава Герою!

Фото Ковельської міської ради

Ковель Меморіал Слави
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X