У Ковелі врятували чоловіка, що не міг самостійно дихати

У Ковельському МТМО медики врятували життя чоловікові, що не міг самостійно дихати через гострий набряк гортані.

Про це повідомляється на сторінці медзакладу у Фейсбуці.

Посеред ночі до приймального відділення Ковельського МТМО звернувся 39-річний чоловік, що практично зовсім не міг дихати через сильно виражений набряк м’яких тканин шиї та гортані. Раніше, за словами родичів, він уже скаржився на біль у горлі.

Чоловіка негайно госпіталізували до відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Незважаючи на інтенсивне лікування, наростали явища асфіксії за рахунок стиснення м’якими тканинами шиї.

Чергові медики прийняли рішення негайно механічно відновити прохідність дихальних шляхів – зробити конікотомію з наступною трахеостомією. Саме це допомогло зберегти життя пацієнтові.

На жаль, одразу провести необхідні додаткові інструментальні обстеження було неможливо, адже чоловік був підключений до апарату ШВЛ та був киснезалежним. Після стабілізації стану хворому вдалось провести МСКТ шиї і грудної клітки та встановити точний діагноз: парафарингеальна гематома, набряк м’яких тканин шиї, що й викликав порушення дихання, та правобічний гемоторакс.

Завдяки спільним діям хірургів Ковельського МТМО та торакальних хірургів ВОКЛ проведено торакоскопію та видалення згустків крові.

Пацієнт знову вільно дихає і вже перебуває вдома. Як зазначають у медзакладі, саме завдяки злагодженій командній роботі лікарів відділення анестезіології та інтенсивної терапії, хірургії та отоларингології та забезпеченню Ковельського МТМО найсучаснішою апаратурою їм вдалось врятувати ще одне життя.


Вам може бути цікаво

У Ковельському МТМО провели складну операцію двом пацієнтам

Ковельські хірурги провели унікальну операцію

Ковельські медики зробили дві родинні трансплантації нирки

У Ковелі лікарі провели відразу дві родинні трансплантації нирки

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.