У Ковельському районі близько до села підходять вовки

03.06.2021 18:18
Фото ілюстративне

У Вільшанці Ковельського району місцеві жителі стурбовані тим, що близько до села підходять вовки. 

Цю проблему люди озвучили під час особистого прийому громадян, який проводив секретар Шацької селищної ради Богдан Тимошук. До спілкування з селянами долучилися староста Оксана Тумік та депутат селищної ради Юрій Положевець, – повідомляє селищна рада.

Місцеві жителі також нарікали на відсутність вуличного освітлення, поганий стан дороги в самому населеному пункті та відтинку шляху, що веде до села Пулемець. Подякували керівництву за відремонтований обеліск і просили допомоги в організації вивезення сміття від населення.

Селяни занепокоєні тим, що вже тривалий час закритий кордон між Україною та Білоруссю. Майже в кожного місцевого в Білорусі живуть діти і внуки, з якими вони не мають можливості побачитися. Богдан Тимошук зазначив, що депутати селищної ради готують з цього питання звернення до вищого керівництва країни, сподіваючись на вирішення проблеми – відкриття пунктів пропуску в Піщі і Пулемці.

Жителі Залісся задавали питання про виплату субсидій, можливість складання на місці заповітів, скаржилися на відсутність у ФАПі медикаментів і нарікали на безвідповідальних односельців і приїжджих, котрі захаращують сміттям територію поблизу місця тимчасового складування відходів.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.