Власники баз на Світязі подаватимуть до прикордонного підрозділу списки осіб, які в них проживатимуть

Начальниця Ковельської районної військової адміністрації Ольга Черен провела у Шацька нараду щодо запровадження з червня 2024 року для мешканців та суб’єктів господарювання пропускного режиму в п’ятикілометровій зоні від лінії державного кордону з республікою білорусь.
Про це сьогодні повідомила Шацька селищна рада.
У присутності представників різних органів державної влади та місцевого самоврядування очільниця РВА наголосила на необхідності проведення активної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадян про порядок видачі відповідних перепусток.

Секретар селищної ради Богдан Тимошук зазначив, що в мешканців громади на місцях збиратимуть копії необхідних документів і централізовано передаватимуть у 6-й прикордонний загін у Волинській області для виготовлення перепусток.
Присутні на нараді запитували про організацію літнього сезону відпочинку, зокрема приїзд у громаду відпочивальників з різних регіонів України. І хоча найбільш популярне серед туристів озеро Світязь не входить у прикордонну зону (лише акваторія, що примикає до села Пулемець), власники баз відпочинку зобов’язані будуть подавати до прикордонного підрозділу списки осіб, які в них проживатимуть. Також без перепусток неможливо буде замовити туристичні екскурсії прикордонними територіями.

Ольга Черен поінформувала присутніх про хід будівництва бетонних фортифікаційних споруд по всій лінії державного кордону з білоруссю. На сьогодні дуже багато зроблено, проте роботи тривають, і завдяки злагодженим діям керівництва області, району, Шацької громади та підрядників державний кордон стає все більш захищеним.
Зі слів керівниці РВА, ще одним важливим завданням на цей рік є завершення в Шацькій громаді проєкту каналізування та подальше підключення бізнесу, підприємств і приватного сектору до каналізаційної мережі. Підрядник сьогодні готовий створити підприємство, яке буде обслуговувати всі новозбудовані об’єкти. Важливо завершити цей процес, адже функціональна система каналізування в курортній місцевості – це збереження природних багатств краю для прийдешніх поколінь.
Наостанок Ольга Черен, відповідаючи на питання старости Піщанського округу Петра Мегеля про термін здачі в експлуатацію Піщанської школи, зазначила, що процес хоч і повільно, але наближається до завершення. Богдан Тимошук додав, що на всі роботи потрібно ще близько 8 млн грн.
Фото Шацької селищної ради
Більше про








Коментарі
Залишити відповідь

ось там повісток і народають. Ще в буковелі потрібно блок пости поставити. А то закабанілі крутелики їдуть туди безперешкодно
Хлопців 25 – річних почнуть ловити
Тож самі не хочуть