У Ковельському районі через рішення суду закрили гуртожиток

22.04.2021 16:06

У Ковельському районі у гуртожитку Луківського ПТУ №22 потрібно виконати низку протипожежних заходів. Доки цього не зроблять, там не можуть перебувати діти.

Про це стало відомо під час засідання бюджетної комісії облради, – пише Юлія Малєєва у «Волинських новинах».

Начальниця управління освіти Волинської ОДА Людмила Плахотна повідомила, що Луківському ПТУ №22 необхідні кошти на заміну дерев’яних сходових кліток у гуртожитку.

Це протипожежні заходи. Є приписи, є рішення судів і гуртожиток закритий

– зазначила вона

Щоб діти могли повернутися, заклад мусить ліквідувати порушення, вказані в приписах. Йдеться про заміну трьох дерев’яних сходових маршів, дерев’яних сходів і проводки в триповерховому гуртожитку. На ці потреба треба більше 800 тисяч гривень, які, до слова, були передбачені в проєкті рішення щодо внесення змін бюджету.

Однак під час засідання бюджетної комісії депутати внесли зміни, відповідно до яких, кошти, передбачені на це ПТУ, зняли. Оскільки, зауважили депутати, заклад перебуває на балансі Міністерства освіти. Хоч він і фінансується з обласної ради, проте майно не перебуває у комунальній власності.

Зі слів голови комісії Ореста Маховського, найближчим часто запланований візит в згаданий заклад, щоб оглянути майнові комплекси. Аналогічна ситуація й в Нововолинському центрі професійно-технічної освіти. Видатки на протипожежні заходи для цього закладу також пропонують поки що зняти.

До слова, під час бюджетних слухань на початку 2021 року стало відомо, що на протипожежні заходи у закладах освіти, які належать до обласної комунальної власності, потрібно більше 10 мільйонів гривень.

Фото: https://ptu22lukiv.webnode.com.ua

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.