У Ковельському районі планують провести три спартакіади

26.03.2021 10:55

Щойно почнуться послаблення карантину, на Волині активізують всі можливі потужності та фінанси для відновлення спортивного життя області та проведення спортивних свят нового формату.

Про це йшлося під час наради у голови Волинської обласної ради Григорія Недопада, – інформує облрада.

Участь у засіданні взяли заступник голови Волинської ОДА Ігор Чуліпа, депутати обласної ради Роман Карпюк та Віктор Галан-Влащук, радник голови обласної ради Богдан Гусак, директор КЗ «Спорт для всіх» Олександр Кулаков та голова громадської організації «Волинська територіальна організація ВФСТ Колос» Олександр Грицуняк.

Спорт зазнав руйнівного удару через карантин. Але саме фізична активність і загартування – основа здоров’я! Тому вже зараз плануємо, як будемо реанімувати спортивну галузь Волині. Серед можливих заходів – спартакіада між командами кількох областей – ідею ми обговорювали раніше з головами Івано-Франківської та Тернопільської обласних рад. Цьому передуватимуть обласні спортивні змагання на базі наших спортивних закладів для визначення кращих спортсменів, які братимуть участь у міжобласних змаганнях

– зазначив Григорій Недопад

Голова облради підтримав ідею керівника КЗ «Спорт для всіх» Олександра Кулакова щодо залучення спонсорів та переходу до нового сучасного формату проведення спортивних заходів. Це означає, що заплановані події будуть супроводжуватися видовищними іграми, виступами борців, концертами, відпочинковими зонами тощо, аби підвищити інтерес людей і мінімізувати витрати з обласного бюджету.

Попередньо запланували кілька спортивних змагань святкового формату, серед яких – спартакіада 26-27 червня – на території Сереховичівської ОТГ;  3-4 липня – у Рівненській ОТГ, 10-11 липня – у Шацькій ОТГ, а також підсумкове спортивне свято у різних локаціях Луцька – в час відзначення Дня міста 10-12 вересня.

Григорій Недопад наголосив на важливості залучення учасників з різних районів і територіальних громад області, аби поширювати спорт серед найвіддаленіших сіл. Свою підтримку в розвитку спорту Волині висловив і заступник голови Волинської ОДА Ігор Чуліпа.

Інформаційну роботу і залучення учасників вирішили почати з районів, домовилися також скоординувати дії на черговому засіданні координаційної ради разом із головами територіальних громад Волині.

Депутат Волинської обласної ради Віктор Галан-Влащук розповів, як організовувати заплановані заходи і правильно проходити бюрократичні процедури.

Учасники наради обговорили також перспективи будівництва на Волині багатофункціональної спортивної арени.

Фото Волинської обласної ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.