У Ковельському районі затримали фуру з новорічними ялинками та соснами

05.12.2021 12:07
Фото: Волинське ОУЛМГ

Як виявилося в результаті перевірки, документи на деревця неналежно оформлені, зазначена в них кількість не відповідала дійсності, бирки були у водія, а не прикріплені на стовбури.

Всі ці факти вказують на сумнівне походження продукції, її заготівлю та подальшу реалізацію з порушенням чинного законодавства, – повідомляє пресслужба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

А це вже втрати та збитки не лише для природи, а й місцевих бюджетів. Адже така заготівля та реалізація відбувається в обхід сплати необхідних податків, зокрема і рентної плати, яку державні лісогосподарські підприємства, відповідно до законодавства, вносять у бюджети громад.

Затримали вантажівку учора ввечері, 4 грудня, працівники поліції спільно з прикордонниками відділу «Світязь» та лісовою охороною державного підприємства «Шацьке УДЛГ» у с. Піща Ковельського району.

Водій надав документи, виписані на одну з приватних фірм, що зареєстрована у селі Сереховичі Ковельського району.

Він та інші учасники перевезення вантажу розповідали, що ялинки купували у місцевих жителів, які зрубували дерева на своїх паях.

На місці працювала слідчо-оперативна група. Справу розглядатимуть у суді.

Автомобіль та вантаж доставили на шрафмайданчик.

Фото Волинського ОУЛМГ

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.