У Ковельському районі вночі на дорозі травмувався 17-річний мотоцикліст – його госпіталізували

07.05.2026 в 10:58 · 1 хв читання

Поліцейські зʼясовують обставини трьох ДТП, що трапилися на Волині, дві з них – за участі юних мотоциклістів. Причому одна аварія сталася у Ковельському районі під час комендантської години.

Про це сьогодні повідомляє відділ комунікації поліції Волинської області.

Так, 7 квітня близько 3-ї години ночі 17-річний мотоцикліст в Старій Вижівці не впорався з керуванням та впав. Хлопець зараз у лікарні.

За усіма фактами ДТП слідчі вирішують питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 286 Кримінального кодексу України. Усі обставини аварій зʼясовуються.

Фото відділу комунікації поліції Волинської області

Поділитися

Більше про

Коментарі

Показати коментарі (25)
  1. недопрацювання природного відбору?
    покоління дегенератів розплодило таких самих дегенератів
    деградація окремих членів суспільства посилилось

        1. Два дефективних диблоїда зробили третього подібного собі і купили йому мотоцикла.

          1. Ну тебе зробили взагалі дві біологічних субстанціїї. Якщо назвали ВАСЬЯ то все зрозуміло

          1. Я не помилка природи. це тебе вмпоавлят. Треба

  2. Ще один довбодятел додиркався. Став на заднє колесо вночі – це ж так круто! І шльопнувся по-крутому своїм порожнім черепом об асфальт…

    1. А мені роботи добавилось. Ріж, пиляй, шукай що курило пило нюхало кололо.

  3. Ну кому ще не ясно, що всі ці моциклети треба заборонити до бісової матері
    Хоча би на період дії військового стану. Або Верховна рада прийме відповідний закон, або рада оборони регіону прийме відповідне рішення.

    1. На законодавчому рівні треба заборонити виїжджати спортивним мотоциклам на дороги. Піймали – великий штраф і на штрафмайданчик. Другий раз піймали – конфіскація мотоцикла. Піймали без глушака – штраф і конфіскація.

  4. Скоти малолітні, як ви задовбали!
    Думаєте сіли на двохколісний і круті!!??!
    Ви всіх людей за*бали, тварини ви кончані!!
    Я б вам морди всім била!!
    на велосипедах катайтеся більше користі для здоров’я!
    Хруставкі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X