У Ковельському районі вночі на дорозі травмувався 17-річний мотоцикліст – його госпіталізували
07.05.2026 в 10:58 · 1 хв читання

Поліцейські зʼясовують обставини трьох ДТП, що трапилися на Волині, дві з них – за участі юних мотоциклістів. Причому одна аварія сталася у Ковельському районі під час комендантської години.
Про це сьогодні повідомляє відділ комунікації поліції Волинської області.
Так, 7 квітня близько 3-ї години ночі 17-річний мотоцикліст в Старій Вижівці не впорався з керуванням та впав. Хлопець зараз у лікарні.
За усіма фактами ДТП слідчі вирішують питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 286 Кримінального кодексу України. Усі обставини аварій зʼясовуються.

Фото відділу комунікації поліції Волинської області
Більше про
Коментарі
Показати коментарі (25)
Залишити відповідь
недопрацювання природного відбору?
покоління дегенератів розплодило таких самих дегенератів
деградація окремих членів суспільства посилилось
Дефективних батьків треба стерилізувати
Даа дибілоїда.
Два дефективних диблоїда зробили третього подібного собі і купили йому мотоцикла.
Ну тебе зробили взагалі дві біологічних субстанціїї. Якщо назвали ВАСЬЯ то все зрозуміло
Природа стала частіше виправляти свої помилки.
Ти основна помилка природи скоро здохнеш
Після тебе
Я не помилка природи. це тебе вмпоавлят. Треба
Ще один довбодятел додиркався. Став на заднє колесо вночі – це ж так круто! І шльопнувся по-крутому своїм порожнім черепом об асфальт…
Кончане ти
А ти один із довбодятлів?
Ні, а ти по.ходу підаркомівський гемороєносець
І задзвенів його порожній баняк, як дзвін у московській церкві…
Кожний день, то в пекло, то в лікарню.
А мені роботи добавилось. Ріж, пиляй, шукай що курило пило нюхало кололо.
Ну кому ще не ясно, що всі ці моциклети треба заборонити до бісової матері
Хоча би на період дії військового стану. Або Верховна рада прийме відповідний закон, або рада оборони регіону прийме відповідне рішення.
Та їм не це насрати в них свої задачі
На законодавчому рівні треба заборонити виїжджати спортивним мотоциклам на дороги. Піймали – великий штраф і на штрафмайданчик. Другий раз піймали – конфіскація мотоцикла. Піймали без глушака – штраф і конфіскація.
Кажу це владі не потрібно в них свої проблеми
Скоти малолітні, як ви задовбали!
Думаєте сіли на двохколісний і круті!!??!
Ви всіх людей за*бали, тварини ви кончані!!
Я б вам морди всім била!!
на велосипедах катайтеся більше користі для здоров’я!
Хруставкі!
Яка цікава самоцінка. Ще й титул привласнил
Диркнув-перднув?
Тобі дати направлення в клініку Павлова)))
100%!