У Ковельському районі з концертом перед військовими виступила Оксана Білозір

Учора, 10 травня, у Ковельському районі з патріотичним концертом перед військовослужбовцями підрозділів ЗСУ виступила народна артистка України Оксана Білозір.
Про це повідомляє Ковельська районна військова адміністрація.
Співачка подарувала захисникам України улюблені, знайомі з дитинства і нові пісні зі свого репертуару, дякувала військовим за їх мужність та незламність у боротьбі з російськими загарбниками. У залі, а концерт відбувся на території Любомльської міської територіальної громади, панувала піднесена атмосфера єдності, віри у те, що українці здолають ворога.


Своєю чергою, військові, жителі громади, керівники районної та місцевої влади дякували Оксані Білозір за її прекрасні пісні і теплі слова дружніми оплесками, квітами, а на завершення концерту представники ЗСУ подарували державний прапор України. Усі охочі мали змогу сфотографуватись зі співачкою, життя і творчість якої є символом любові до Української держави.


Оксани Білозір упродовж багатолітньої творчої кар’єри звеличує в українській пісні духовну красу, волю і силу українців, що віками виборюють своє право жити у вільній, незалежній державі. Відколи російська федерація анексувала Крим і Донбас, а в лютому 2022 року здійснила широкомасштабне вторгнення в нашу державу, вона завжди була і залишається на передовій культурно-мистецького, гуманітарного фронту: підтримує піснею та численними добрими справами бойовий дух українських захисників, на фронті і в тилу, у військових шпиталях.
Фото Ковельської районної військової адміністрації
Більше про

Коментарі