У Ковельський район з Одеси привезли селекційних фазанів: птахи на карантині

03.12.2021 о 12:27 · 2 хв читання
Фото: Волинське ОУЛМГ

На Волинь, зокрема у Ковельський район, привезли майже чотири тисячі селекційних фазанів. Птахів доставили з Одеси.

Нині пернаті перебувають на карантині, – повідомила Суспільному речниця Волинського обласного лісомисливського господарства Світлана Думська.

Вона додає: птахів привезли на Волинь з Білгород-Дністровського району Одеської області на Волинь для збільшення популяції та їхнього розведення.

Фазани не типові для нашої області птахи, але ареал проживання для них прийнятний і вони себе комфортно тут почувають. Зиму теж переносять позитивно

– зазначила речниця лісомисливського господарства області
Фото: Волинське ОУЛМГ

Нині фазани перебувають на картинні. Спеціалісти Маневицької районної державної лікарні ветеринарної медицини відібрали кров фазанів, на напруженість імунітету проти хвороби Ньюкасла та для дослідження на грип птиці.

Після карантину, який триватиме впродовж 30 днів, птахів розселять в угіддя на всій Волинській області.

Фото: Волинське ОУЛМГ

Птахів розмістили у двох новозбудованих фазанаріях – у ДП «Колківський лісгосп» та ДП «Любомльський лісгосп». Частину поселили на базі Волинської обласної організації Українського товариства мисливців і рибалок.

Фото: Волинське ОУЛМГ

Також фазанарії створені на базі «Звірівського лісомисливського господарства» та «Ківерцівського лісгоспу».

Фото: Волинське ОУЛМГ

Найбільший фазанарій на Волині спорудили в «Горохівському лісомисливському господарстві», його площа – один гектар. У лісомисливському господарстві зазначили: впродовж останніх кількох років у лісові та прилеглі масиви випустили понад півтори тисячі птахів.

Що відомо

  • До 26 грудня на Волині триває мисливський сезон із полювання на пернатих. Полювати на пернату дичину дозволили волинянам щонеділі та щосуботи. Усього в області є майже 24 тисячі зареєстрованих мисливців, із яких 8,5 тисячі – мисливці на пернату дичину.
  • Порушників правил полювання будуть штрафувати. Для громадян штраф становить від 102 до 1 020 гривень, для посадових осіб – від 510 до 1 530 гривень, – повідомили на сайті екоінспекції Волині.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X