У магазині на Ковельщині виявили контрафактні цигарки

За даними Ковельського відділу поліції, в селі Ворона в магазині «Вікторія» здійснювалася роздрібна торгівля тютюновими виробами без акцизних марок.

Поліцейськими було складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, що передбачене ч. 1 ст. 156 КУпАП.

У судовому засіданні приватна підприємиця Надія Мороз пояснила, що тютюнові вироби зберігала під прилавком і нікому не встигла продати. За її словами, вона «з власної легковажності не подумала, що наслідки торгівлі тютюновими виробами без марок акцизного податку є настільки серйозними». Зазначила, що штраф для неї навіть в мінімальному розмірі є непомірним, оскільки доходи від торгівлі у невеликому селі є незначними, а надалі вона не допускатиме таких порушень.

Суд встановив, що в її діях вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 156 КУпАП.

Однак, з огляду на те, що матеріали не містять доказів реалізації Мороз Н.Ф. бодай однієї пачки цигарок, доказів того, що тютюнові вироби пропонувались покупцям для реалізації з визначенням ціни, слід вважати, що до торгівлі тютюновими виробами вона не приступила і лише готувалася для такої торгівлі. Ця обставина значно знижує ступінь небезпеки вчиненого правопорушення.

Слід зважити також на пояснення Мороз Н.Ф., у якому вона виявляє розкаяння у вчиненому і запевнює, що не вчинятиме подібні правопорушення в майбутньому

– йдеться у постанові суду

Суддя Ковельського міськрайонного суду Сергій Панасюк постановив звільнити підприємицю від адміністративної відповідальності в зв’язку з малозначністю вчиненого правопорушення, обмежившись щодо неї усним зауваженням. Провадження у справі закрив.

Фото ілюстративне


Вам може бути цікаво

У Ковелі судили чоловіка за контрабандні цигарки

Суд конфіскував майже тисячу пачок контрафактних цигарок

На «фабриці» уродженця Ковеля вилучили майна на 30 млн грн

Правоохоронці викрили тютюнову «фабрику» уродженця Ковеля

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.