У магазині продавали тушонку, яку закривали самі працівники

02.05.2022 о 16:50 · 1 хв читання

У магазині «Наш край», що у селищі Ратне Ковельського району, правоохоронці не виявили волонтерську консервацію.

Про це пише «Волинь UA» з посиланням на Ратнівську селищну раду.

Під час перевірки консервованої продукції, що була без відповідного маркування на полицях магазину, працівники Ковельського районного управління поліції взяли пояснення у причетних до інциденту людей.

У результаті поліцейські склали протокол про адміністративне правопорушення та направили на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Ратнівської селищної ради.

На початку березня працівники магазину «Наш Край» почали консервувати м’ясну продукцію з метою подальшого продажу, волонтерської консервації в магазині не було, виявлена продукція знята з реалізації

– зазначила у своєму поясненні адміністраторка магазину

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Ратнівської селищної ради визнала адміністраторку магазину винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 155 КУпАП, та оштрафувала на 170 гривень.

Ратнівський селищний голова Віталій Бірук письмово звернувся до начальника Ковельської районної військової адміністрації Ольги Черен з проханням посприяти в об’єктивному та оперативному встановленні всіх обставин даного випадку компетентними органами.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X