У мерії назвали склад ініціативної групи зі створення Молодіжної ради

13.02.2021 09:00

Установчі збори з формування складу Молодіжної ради при Ковельському міському голові Ігорю Чайці відбудуться 7 квітня 2021 року в Галереї мистецтв (культурно-просвітницький центр).

Про це інформує Ковельська міська рада.

Початок зборів о 10.00 год.

Склад ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з обрання членів Молодіжної ради при Ковельському міському голові:

Прізвище та ім’яНазва організації або
органу виконавчої влади,
яку представляє
1.Бобер Валентинацентр іноземних мов «EuroFuture»
2.Бурда МаксимГО «Правильний простір «Ватра»
3.Куптій Геннадійначальник юридичного відділу виконавчого комітету міської ради
4.Луцкевич ДмитроГО «Дитячий клуб туристів-рятувальників «Контур»
5.Маленицька Наталіязаступник міського голови
6.Махнюк Ангелінарада старшокласників
7.Назарук ДмитроГО «Драгонбот Ковель»
8.Поліщук ОлексійГО «Робимо разом»
9.Русаков Савеліймолодіжний центр «Місто ідей»
10.Середюк Анастасіяголовний спеціаліст відділу внутрішньої політики, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю виконавчого комітету міської ради
11.Філон ОлександрВолинський обласний осередок Федерації Рукопашу Гопак України
12.Чабан КатеринаГО «Альфа Клуб»
13.Шепель Наталіяпрессекретар міського голови
14.Яренчук ОльгаГО «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії»

Молодіжна рада при Ковельському міському голові як постійно діючий виборний консультативно-дорадчий орган утворюється за ініціативою Ковельського міського голови Ігоря Чайки для залучення молоді до вирішення питань соціально-економічного, політичного та культурного життя територіальної громади, налагодження ефективної взаємодії органів міської влади з молоддю.

Склад Молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Молодіжної ради та внесені інститутами громадянського суспільства та органами учнівського та студентського самоврядування. Строк повноважень Молодіжної ради – два роки.

До складу Молодіжної ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що проводять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, представники закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу, жителі відповідної адміністративно-територіальної одиниці, які делегуються до складу Молодіжної ради (далі – інститути громадянського суспільства).

До складу Молодіжної ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в Молодіжної раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

  • прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом для обрання до складу Молодіжної ради;
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
  • інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів делегованого представника на обробку його персональних даних;
  • інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (для громадських організацій).

Зразки заяв та документів для участі в установчих зборах:

  • для громадських організацій (скачати);
  • для органів учнівського (студентського) самоврядування (скачати).

Документи необхідно відправити відповідальній особі ініціативної групи Анастасії Середюк з 15 лютого до 9 березня включно (електронна скринька: [email protected]). Оригінали – принести на установчі збори.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.