У перевізника конфіскували тепловізорів на суму 2,7 мільйона гривень

14.11.2022 15:35
Фото ілюстративне

На Волинь фурою із Польщі хотіли завезти 24 тепловізори без належного декларування і митного оформлення. Через це водія вантажівки судили, а тепловізори конфіскували у дохід держави. 

Про це йдеться в постанові Любомльського районного суду, – повідомляє сьогодні «Сила правди».

13 вересня 2022 року на митному посту «Ягодин» зупинили вантажівку «Renault», у якій знайшли 24 незадекларованих та не зазначених у товарно-супровідних документах ручних тепловізори «Thermtec Cyclops 650». Вони знаходились у двох картонних коробках у напівпричепі серед інших товарів.

Водій-експедитор приватного підприємства «Глобус-Транс» (м. Луцьк) Михайло Іраник на суд не з’явився, але через адвоката у пояснювальній записці розповів, що при завантаженні товару присутнім не був, перебував у кабіні, а у товарно-супровідних документах поставив свій підпис. Зазначив, що знає про обов’язок водія-експедитора щодо перевірки товару і кількості вантажних місць при завантаженні. Також наголосив, що визнає свою провину, а тепловізори віз на прохання волонтерів для Збройних сил України.

Суддя Любомльського районного суду Олег Павлусь визнав чоловіка винним, але не став призначати йому штрафу. Натомість конфіскував 24 тепловізори у дохід держави. Згідно з товарознавчою експертизою, їхня вартість становить 2,7 мільйона гривень. Також з Михайла Іраника постановили стягнули 179 гривень на користь Волинської митниці за зберігання вилученого товару та 496 гривень судового збору.

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *