Конфісковані тепловізори на суму 2,7 мільйона гривень передали військовим

17.11.2022 11:03

24 тепловізори, виявлені 13 вересня на митному посту «Ягодин» у перевізника та конфісковані згодом судом, передали на фронт.

Про це повідомила пресслужба Волинської митниці.

Волинська митниця спільно з командуванням ЗСУ прийняла рішення не чекати апеляції. Одразу після оголошення рішення першої судової інстанції їх передали зі складу митного органу на підставі норм Закону України «Про передачу, примусове відчуження або вилучення майна в умовах правового режиму воєнного чи надзвичайного стану».

Разом ми сильні!

– йдеться в дописі

Нагадаємо, 13 вересня 2022 року на митному посту «Ягодин» зупинили вантажівку «Renault», у якій знайшли 24 незадекларованих та не зазначених у товарно-супровідних документах ручних тепловізори «Thermtec Cyclops 650».

Водій-експедитор приватного підприємства «Глобус-Транс» (м. Луцьк) Михайло Іраник на суд не з’явився, але через адвоката у пояснювальній записці розповів, що при завантаженні товару присутнім не був, перебував у кабіні, а у товарно-супровідних документах поставив свій підпис.

Суддя Любомльського районного суду Олег Павлусь визнав чоловіка винним, але не став призначати йому штраф. Натомість конфіскував 24 тепловізори у дохід держави. Згідно з товарознавчою експертизою, їхня вартість становить 2,7 мільйона гривень.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *