У районному суді розглядали справу колишнього голови сільської ради

25.06.2022 15:04
Володимир Крижук / Фото: Район.in.ua 

У Ковельському районі суддя Любомльського суду Степан Чишій розглянув направлений Управлінням стратегічних розслідувань у Волинській області протокол №86 про притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП колишнього голову Рівненської сільської ради.

Про це повідомляє сьогодні Район.Любомль з посиланням на постанову суду.

Чоловік, будучи з 9 листопада 2015 по 20 листопада 2020 року Рівненським сільським головою сьомого скликання (в цей час посаду обіймав Володимир Крижук), в порушення ч. 2 ст. 45 Закону України «Прозапобігання корупції» без поважних причин 8 квітня 2022 року несвоєчасно подав в установленому Законом порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування після припинення діяльності, за 2020 рік, термін подачі якої встановлено до 1 квітня 2021 року, чим вчинив правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

Винуватість колишнього посадовця у вчиненні правопорушень повністю стверджена його поясненнями в суді та матеріалами справи: протоколом про адміністративне правопорушення, скріншотом листа НАЗК про подання декларації 8 квітня 2022 року, копією рішення Рівненської сільської ради Любомльського району Волинської області №1/1 від 9 листопада 2015 року, копією постанови Рівненської сільської територіальної виборчої комісії Ковельського району Волинської області №12 від 30 листопада 2020 року, копією розпорядження Рівненського сільського голови №106-к від 30 листопада 2020 року, копією посадової інструкції сільського голови, роздруківками з інтернет-ресурсу НАЗК, письмовими поясненнями порушника.

Кримінальне провадження за ознаками ст. 366-3 КК України щодо ексголови закрите постановою слідчого Ковельського РУП ГУНП у Волинській області від 20 квітня 2022 року за відсутністю в його діях складу кримінального правопорушення.

При вирішення питання про обсяг відповідальності встановлено такі обставини.

Ексголова вперше притягується до адміністративної відповідальності і щиро кається у вчиненому, позитивно характеризується по місцю проживання, а правопорушення не привело до тяжких шкідливих наслідків.

Причинами несвоєчасного подання декларації він пояснив лікуванням від захворювання на COVID-19 і власну неуважність. 

Суддя Степан Чишій постановив Володимира Крижука від адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, звільнити на підставі ст. 22 КУпАП за малозначністю; провадження в справі закрити.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.