У США хочуть організувати виставку фоторобіт загиблого ковельчанина Максима Бурди 

10.03.2023 о 15:18 · 2 хв читання
Максим Бурда

Восени Ковель розпочав історію свого партнерства з американським містом Шамблі.

Днями відбулась онлайн зустріч з мером Браяном Мокком. У розмові взяли участь міський голова Ігор Чайка, секретар міської ради Оксана Багнова, керівник школи Євроф’юче Інна Поліщук, голова ГО «Велика ідея» Людмила Зубарєва, представники організації Павло Оксенюк, Марія Дунай, – повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.

Найбільше часу приділили темі реалізації спільних проєктів для молоді. Над одним з них уже активно працює «Велика ідея». Чимало зроблено, аби їх задумом якнайшвидше скористались ковельчани. Зокрема, підібрано приміщення, започатковано співпрацю з підприємцями, які теж прийшли на зустріч. А головне – цю ініціативу активно підтримують наші американські партнери.

Незабаром ми дізнаємось більше про спільний проєкт Ковеля та Шамблі. Будемо чекати на презентацію і відкриття.

Також наші американські друзі взялись допомогти з наповненням однієї з бібліотек англомовними книгами. Над цією ініціативою працює школа англійської мови Євроф’юче. У Шамблі триває збір такої літератури. Тож ковельчани, які прагнуть поглибити свої знання з іноземної мови, матимуть змогу обирати собі цікаві видання.

Найближчим часом у Шамблі планують організувати виставку фоторобіт загиблого ковельчанина Максима Бурди.

Як зазначив Браян Мокк, вони хочуть це зробити у пам’ять про талановитого хлопця та усіх українських Героїв, які віддали життя за незалежність своєї країни.

Ігор Чайка подякував своєму колезі за підтримку, увагу до України, ковельської громади. І привітав усіх зі стартом нових проєктів.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Сумуємо… Пам’ятаємо… Не забудемо… Вічна і світла пам’ять Герою…

  2. Звичайно, що про таких людей потрібно пам’ятати і потрібно прикласти максимум зусиль, щоб про них почув світ! Вони багато зробили, нехай світ їх шанує!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X