У водосховище на Ковельщині випустили дві тонни риби

12.11.2020 09:01

Учора, 11 листопада, відбулося зариблення Новомосирського водосховища, поблизу села Новий Мосир Ковельського району.

Вселення здійснювалось за рахунок коштів користувача водних біоресурсів відповідно до режиму рибогосподарської експлуатації водойми, повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Так, до водосховища випущено 2 000 кг (57 143 екз.) карася сріблястого, середньою вагою близько 35 грамів/екз.; 385 кг (1 540 екз.) білого амура, середньою вагою 250 грамів/екз. та 285 кг (1 500 екз.) товстолоба, середньою вагою 190 грамів/екз.

Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Волинського рибоохоронного патруля, керівник якого Тарас Куньчик сказав:

Варто відзначити, що з року в рік підвищується рівень соціальної та економічної свідомості користувачів водних біоресурсів, які з розумінням ставляться до такого важливого процесу як вселення водних біоресурсів. Зариблення відбувається з метою збільшення видового різноманіття біоресурсів водних об’єктів області. Таким чином, завдяки збільшенню рибопродуктивності водойм ми зможемо наситити український ринок власною якісною продукцією. Крім того, товстолоб та білий амур є природними біомеліораторами, які покращують якість води та запобігають її цвітінню в весняно-літній період

Волинський рибоохоронний патруль просить громадян брати участь у збереженні рибних запасів в місцях їх вселення і своєчасно сповіщати про порушення за номером телефону: (067) 360-78-40.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *