У заказнику на Ковельщині затримали браконьєрів, які вполювали козулю

28.11.2021 20:24

Сьогодні, 28 листопада, у Ковельському районі працівники групи оперативного реагування державного підприємства «Турійське лісове господарство» затримали браконьєрів.

Це сталося під час рейду у загальнозоологічному заказнику місцевого значення «Озерянський», – повідомляє пресслужба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Чоловіки вполювали козулю. Де саме – встановлює слідство. Проте факт браконьєрства підтвердився вже в результаті перевірки документів.

Встановлено, що чоловіки полювали із незаповненою ліцензією, не внесли необхідні відомості у картку обліку добутої дичини. Крім того, одна з рушниць теж виявилася незаконною.

Такий документ із грубими порушеннями – а саме незаповнену ліцензію – видали користувачі мисливських угідь – Ковельське спеціалізоване лісогосподарське приватне акціонерне товариство «Тур» (директор – Олександр Смаль). За цим фактом також відбудеться перевірка.

Нині тривають слідчі дії.

Фото пресслужби Волинського ОУЛМГ

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. ПІДАРАСИ.ЯКЕ ПОЛЮВАННЯ В ЗАКАЗНИКУ.ЛЮДИ ІХАЛИ НА КОНЯХ ДОДОМУ.ЩО ДОБУЛИ КОЗУ ПО ЛІЦЕНЗІІ.ЗА СВОІ СЛОВА ТРЕБА ВІДПОВІДАТИ.БРАКОНЬЄРИ НОЧАМИ ПОЛЮЮТЬ.А ВИ НОЧАМИ ВОДКУ ЖРЕТЕ.ГАНДОНИ. НАВІЩО ТА ПОКАЗУХА.

  2. бувший голова райдержадміністраціі пише:

    У звязку з реформою лісовоі галузі мене хочуть скоротити Ви мене зрозумійте Мені треба ДУПУ рвати напиздів трохи; ну і ЩО ЧИТАЙТЕ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.