«Укрпошта» відповіла лише після втручання Уповноваженого Верховної Ради

01.04.2023 о 16:14 · 2 хв читання

Питання поштових шаф уже піднімалось в одній із статей на «Ковель media».

Як повідомлялось, Волинська дирекція АТ «Укрпошта» не надала відповіді на запити щодо отримання публічної інформації. Крім того, на дирекцію ще один мій запит перенаправляла Ковельська міська рада, на який я теж тоді відповіді не отримала.

12 січня 2023 року звернулась до Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубінця з проханням посприяти тому, щоб відповідь на запит таки надали. Звернення моє розглянуто і від 20 січня було відкрито провадження.

І сталось диво! Уже 13 лютого мені прийшла довгоочікувана відповідь від Волинської дирекції АТ «Укрпошта».

Але це ще не всі дива. Незабаром прийшов лист від Уповноваженого за результатами провадження. Виявляється, за результатами перевірки було встановлено, що Волинська дирекція відповідь мені надала, при чому вчасно. Хоча я нічого не отримувала. Копії відповідей «Укрпошти» отримала уже від Уповноваженого.

Цікаво, яким чином працівникам «Укрпошти» вдалось переконати представників Уповноваженого, що вони надсилали мені відповіді? Питання відкрите. Проте, якби не Уповноважений, то я би не побачила взагалі жодної відповіді від «Укрпошти».

А може відповіді надсилались, але вони дорогою десь загубились? Малоймовірно. Скоріше всього, ніяких відповідей мені Волинська дирекція «Укрпошти» не надсилала, а там заворушились лише після того, як в Уповноваженого було відкрито провадження.

Так, не завжди розпорядники інформації хочуть добросовісно надавати відповідь. Можуть дати неповну, відмовити, але відповідь все одно, хай формальну, надають. Та щоб взагалі проігнорувати, таке трапляється не часто…

До речі, що стосується суті відповіді: Волинська дирекція «Укрпошти» запевнила, що абонентські поштові шафи на їх балансі не знаходились. А на чиєму ж знаходились – не вказують. Тобто, кінці у воду! Ніхто не каже, чиї вони. Ніхто не каже, звідки вони взагалі взялись. Привиди!

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Раз на не чиє..можна розібрати і здати на металобрухт. Бажаючих заробити копійчину знайдеться не мало.

  2. так самe листи надсилаються виконавчою службою по 3 одиниць і нашим судом по 6 одиниць,а до адрeсата нe доходять…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X