У Ковелі на площі Героїв Майдану відбулася урочиста лінійка

18.06.2021 23:45

Сьогодні, 18 червня, традиційна урочиста лінійка на площі Героїв Майдану зібрала 443 вчорашніх одинадцятикласників, педагогів, батьків, пересічних ковельчан, які прийшли на міське свято.

Прибули на нього і випускники Білинського ліцею. Дівчата вражали вишуканими сукнями, хлопці – елегантністю та прекрасними манерами, – повідомляє Ковельська міська рада.

На початку урочистостей випускники поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку, Лесі Українки, борцям за волю України, меморіальної стели «Хрест пам’яті жертвам більшовицького терору», Меморіалу Слави, до стели пам’яті на честь наших земляків – загиблих учасників АТО.

Звертаючись до юнаків і дівчат, начальник управління освіти Віктор Бичковський зазначив:

У школі ви отримували якісні знання, розвивали творчі здібності, вчилися відстоювати свої погляди і переконання, любити рідну землю. Це безцінний капітал, який допоможе вам впоратися з усіма життєвими випробуваннями і досягти великих успіхів. Нехай Вас завжди супроводжує міцна шкільна дружба, допомагають добрі і мудрі поради Ваших учителів

Вітальне слово виголосив і міський голова Ігор Чайка:

Дорогі діти! Хочу побажати, щоб ви ніколи не полишали зв’язок з тим містом, де минуло ваше дитинство і шкільні роки, де започатковувалась ваша шкільна дружба. І завжди пам’ятали, що вас тут чекають. Чекають ті люди, які розділяли з вами перші невдачі, радіють за ваші успіхи.

Упевненості вам у власних силах, непохитно вірте в успіх, у свою велику мету, у свою щасливу долю

Ігор Чайка разом із Віктором Бичковським вручили медалі найкращим учням. Цього року 59 відмінників навчання отримали свої заслужені нагороди – 48 золотих та 11 срібних медалей.

Від батьків виступила Тетяна Ярош, яка висловила повагу і вдячність педагогам за те, що вкладали часточку своєї душі у дітей, за їх сумлінну працю, за знання, якими збагатили учнів.

Від педагогічної спільноти учорашніх одинадцятикласників привітала Тетяна Рубчук.

З напутніми словами до вже дорослих дітей звернувся декан Благовіщенського округу міста Ковеля протоієрей Василь Мичко.

Випускники ж дякували своїм наставникам за проведені за шкільною партою роки. З щирими усмішками та неприхованими сльозами на очах вони прощалися зі своїми вчителями, однокласниками, безтурботною юністю.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.