Уродженка Ковельщини Наталія Матолінець отримала звання Заслуженого лікаря України

31.07.2023 о 15:33 · 2 хв читання

Днями заступниця медичного директора КНП «Львівське територіальне медичне об’єднання «Багатопрофільна клінічна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги» Наталія Матолінець отримала звання Заслуженого лікаря України.

У селі Поворськ Ковельського району її більше знають, як Наталію Хміль, доньку Василя Івановича та Клавдії Петрівни Хмілів, що багато років почергово очолювали місцеве СТзОВ «Колос», – повідомляє сьогодні Поворська сільська рада.

Маючи в родині багато медиків, Наталія ще з дитинства мріяла про професію лікаря та цілеспрямовано йшла до своєї мети.

У 2001 році закінчила Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького за спеціальністю «лікувальна справа». Після проходження інтернатури з серпня 2003 року по теперішній час працює на базі Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги м. Львова лікарем-анестезіологом. З березня 2020 року очолила тут відділення анестезіології та інтенсивної терапії.

Наталія Матолінець – кандидат медичних наук, доцент, лікар-анестезіолог вищої категорії, автор 85 наукових та навчально-методичних праць. Роботі в медичній сфері присвятила більше 25 років життя.

Тож, без сумніву, з таким послужним списком вона у 46 років стала гідним кандидатом для отримання звання «Заслужений лікар України».

Нагороду вручив Президент України Володимир Зеленський з нагоди Дня медичного працівника.

В Указі глави держави від 25 липня 2023 року говориться, що нагорода вручається «за значний особистий внесок у розвиток вітчизняної системи охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги і рятування життя людей в умовах воєнного стану, сумлінне виконання професійного обов’язку та з нагоди Дня медичних працівників».

Тож щиро вітаємо Наталію Матолінець з високою нагородою, зичимо усіляких життєвих гараздів та нових успіхів у благородній праці задля людей в Україні, що обов’язково переможе з такими достойними українцями, як Наталія Василівна. Шкода лише, що батьки уже з небес порадіють досягненням славної доньки

– йдеться у повідомленні Поворської сільської ради
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)
  1. ДЯКУЮ батькам, рідним, вчителям!
    ДЯКУЮ рідній землі!
    ДЯКУЮ усім!
    Дуже приємно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X