Уряд посилюватиме карантин по-новому

20.06.2020 о 14:29 · 1 хв читання

Кабінет Міністрів України відмовився від показника інцидентності та ввів нові індикатори, за якими в подальшому впливатиме на карантинні обмеження, інформує видання «Korrespondent.net».

Відповідну постанову Кабміну опубліковано на Урядовому порталі 19 червня. Правила набудуть чинності у понеділок, 22 червня. Зокрема, у Кабінеті Міністрів відмовилися від показника інцидентності та ввели нові індикатори.

За новими правилами регіоном зі значним поширенням COVID-19 вважається область, де є одна з таких ознак:

  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я понад 50 %;
  • середня кількість ПЛР-досліджень та ІФА-тестів менша 24 на 100 тисяч населення протягом тижня;
  • коефіцієнт виявлення випадків коронавірусу більший 11 %;
  • показник динаміки зростання випадків COVID-19 понад 10 %.

Однак показник динаміки зростання застосовується у разі реєстрації понад 8 випадків на 100 тисяч населення за останні сім днів. Крім того, карантин посилюється за рішенням регіональної комісії ТЕБ і НС, яке приймається за поданням головного державного санітарного лікаря області.

Рішення про посилення карантину скасовується не раніше ніж через 7 днів після його прийняття з урахуванням епідемічної ситуації у регіоні.

Сьогоднішній результат зі збільшенням захворюваності наслідок недотримання карантинних обмежень, вважає Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Влада стурбована можливістю італійського або іспанського сценаріїв поширення коронавірусу.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X