Від сьогодні ковельчани, які мають право, користуються пільговим проїздом до міського кладовища

З 1 жовтня приміський автобусний маршрут №127 «Люблинець – Ковель» (підприємець-перевізник Микола Стельмах) забезпечує пільгові перевезення громадян, які відповідно до чинного законодавства мають на це право.
Рейси відправляються щогодини з привокзальної площі м. Ковеля (біля автовокзалу) з 6:30 до 18:30 та із зупинки «Кладовище» – з 7:10 до 19:10, – повідомляє сьогодні Ковельська міська рада.
Запровадження цієї послуги стало результатом ініціативи ковельчан, які звернулися до влади з проханням зробити доступнішими поїздки до цвинтаря.
Міська влада відреагувала на потребу громади та у співпраці з обласною державною адміністрацією було напрацьовано необхідний алгоритм дій.
Зокрема, на вересневій сесії міської ради ухвалено рішення, яке передбачає відшкодування коштів перевізникам за здійснення соціально важливих перевезень пільгових категорій громадян на приміських маршрутах.
Фото Ковельської міської ради
Більше про
Коментарі
Залишити відповідь
Супер! Владі за це респект!
Всі там будемо. Кого безплатно повезуть, кого за гроші…