Відомий ковельчанин до олігархів: «Поверніть украдене!»

10.10.2020 16:54
Іван Сидорук

Традиційно старі лідери десятиліттями стогнуть про негаразди на селі, але саменькі розкішно мешкають у місті. «Свої» та «чесні» густо обсіли величезні площі банерів у супроводі благодійників. Ті, що рулювали містом над Турією, замельдували свої обіцянки на високій горі біля Кобзаря, щоб було видно, було чути і на цей раз далеко й дуже голосно.

Але виборцям потрібно зовсім небагато, особливо на Ковельщині та й по всій Україні.

Шановні обіцяльники з банерів, пагорбів і офісів, старі, як брехня, і різнокольорові, бо молоді! Віддайте Громадянам приміські поїзди. Бо то одне, що ще належить державі Українi. Це особливо ми бачимо у Ковелі. На залізничному вокзалі, який має міжнародне сполучення, іржавіють рейки. Керівники головних підприємств галузі, що розташовані у місті, від мудрого Олександра Стречена до юного Руслана Александрука – чекають спеціальної телеграми з Києва, де дивно все замовкло, бо благоденствує у розкішному кварталі.

Фахівці мені пояснюють: нема на чому їхати. Тепловози порізали на метал, вагони перегнали на Київ. А я вам додам: літати нема на чому, бо і навчити їздити по коліях, і літати безпечно у небі нема на чому.

Катастрофа літака і смерть курсантів у Харкові проявила, що наші благодійники i класу «Зе», і класу «За» навчають наших дітей за наші гроші на лайнерах епохи lвана Кожедуба, бо на новіші нема грошей. Гроші є, і відомо, хто їх привласнив. Сім’я Суркісів хоче відiбрати в України 10 млрд. гривень. Економічні монстри Фірташ та Коломойський, яких судять за кордоном, не повертають Україні позики. Олександр Дубінський із кварталу «3е», що в парламенті України, пасинок російського генерала С. Дубінського, що розстріляв рейс «Емейч-17», власник 17-ти авто і 70-ти квартир у Києві і ще 7 га землі у с. Хотів, де проживав Левко Лук’яненко. Шановні обіцяльники поліпшення життя в один день. Поверніть до Держав- ного бюджетy те, що я назвав, у День Козацької слави 14 жовтня 2020 р. Тоді я за вас проголосую. У протилежному випадку я не піду на вибори до місцевих рад і закликаю зробити це усіх виборців- патріотів України і її народу!

Іван СИДОРУК,
3аслужений працівник культури України
(для газети «ВІсті Ковельщини»).

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.