Відсторонили чиновника ОДА за тиск на керівників інтернатів

21.05.2020 о 12:26 · 1 хв читання
Костянтин Нестеренко

«Буду унічтожать»: Чиновник Волинської ОДА з Луганщини вимагав у директорів інтернатів, у тому числі Голобського психоневрологічного у Ковельському районі, 90% їхніх премій.

Керівники п’ятьох інтернатних закладів Волинської області звернулись до очільника поліції Волині Юрія Крошка через тиск і погрози новопризначеного очільника департаменту соцполітики Волинської ОДА Костянтина Нестеренка. З їхніх слів, Нестеренко вимагав відкат у розмірі 90% від премій та прямо обіцяв «унічтожать дірєкторов інтернатов», пишуть «Волинські новини».

Як повідомляє управління інформаційної політики та цифрової трансформації ОДА, директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Костянтин Нестеренко відсторонений від виконання посадових обов’язків.

Таке рішення прийняв голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко відповідно до Закону України «Про державну службу» у зв’язку з колективним зверненням керівників інтернатних закладів області, яке набуло значного резонансу у засобах масової інформації.

Зокрема, стосовно Костянтина Нестеренка порушене дисциплінарне провадження, на час проведення якого він відсторонений від виконання обов’язків за посадою.  Це дасть змогу вивчити наявність протиправних дій у діяльності директора департаменту соцзахисту під час виконання ним посадових обов’язків та встановити наявність факту вчинення дисциплінарного проступку.

Публікація за темою: Інтернат на Ковельщині та інші заявили про тиск з боку ОДА

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X