Віз «касу» з Ягодина в Київ: затримання «головного касира» Волинської митниці

04.06.2021 о 14:22 · 2 хв читання
Фото: ДБР

Співробітники ДБР затримали «головного касира» Волинської митниці Михайла Бурдейного з 700 тис. доларів в багажнику автомобіля.

Про це пише журналіст Євген Плінськийінформує «Курс України».

Розслідувач зазначає, що «традиційно в перший тиждень місяця» Бурдейний віз «касу» з поста Ягодин до Києва. За інформацією Плінського, зазвичай ця сума становила близько $1,5 млн.

Більшу цінність, аніж гроші, становить записник із «дуже відомими прізвищами», яким затриманий передавав гроші, підкреслив журналіст і натякнув, що серед них є «мрійник», який хотів очолити митницю або стати заступником міністра фінансів.

Інформаційне агентство «Волинські новини» нагадує, що неодноразово журналісти повідомляли, як зміна Бурдейного пропускала автомобілі «набиті» цигарками через кордон. У лютому зміна згаданого митника пропустила вантажівку з дипломатичними номерами, яка везла валюту, золото та цигарки. На «Ягодині» митники пропустили автомобіль. Контрабанду виявили вже польські митники на своїй стороні. Цей інцидент Михайло Бурдейний відмовився коментувати журналістам. Посадовець – кинув слухавку.

Нагадаємо, що голова Державної митної служби Павло Рябікін підписав наказ про порушення дисциплінарних проваджень стосовно 100 працівників Держмитслужби. Серед них – 17 керівників митниць та митних постів. Підставою порушення дисциплінарних проваджень є причетність і можлива участь у масштабних контрабандних схемах. У списку керівників митниць та митних постів щодо яких порушене провадження є і керівник «Устилуга» Олександр Оникійчук, а також скандально відомий колишній заступник начальника Волинської митниці ДФС Юрій Терещук.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Сповіщення: Віддати все на ЗСУ!хто за?Безкарність продовжується! Справу волинського митника, в якого знайшли 704 тис. $, ЗАКРИЛИ… – Правда України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X