Влада Ковеля планує влаштувати театральний фестиваль

18.03.2021 17:03
Фото: ВолиньРost

Міська влада Ковеля має намір оживити культурне життя, й один з перших кроків у цьому напрямку – театральний фестиваль, який відбудеться вже у квітні.

Про це йшлося під час виїзного засідання колегії управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації, що відбулося 18 березня у Ковелі, – пише ВолиньPost.

До учасників колегії, серед яких і заступник голови Волинської ОДА Анатолій Костик, звернулася заступниця Ковельського міського голови Наталія Маленицька. Вона зауважила, що у Ковельській територіальній громаді – 73 тисячі мешканців й вони потребують не лише інфраструктурного розвитку громади, але й культурного.

Чи знали ви про те, що в Ковелі є діючий оргАн? Чи знали ви про те, що стежки вояків УПА на Ковельщині можуть стати окремим туристичним маршрутом? Чи знали ви про те, що історична єврейська спадщина – це окрема сторінка історії і культури Волині? Чи знали ви про те, що щороку у нас відбувається фестиваль «Танцююче місто», який об’єднує сотні учасників і більше тисячі глядачів? Чи знали ви, що в нас є свій аматорський театр? Це тільки штрихи до нашої культурного життя

– сказала посадовиця

Вона наголосила, що зараз місто намагається поступово відновлювати культурну сферу у тих умовах, які дозволяє карантин. Утім, влада Ковеля рішуче налаштована дати культурному життю міста нове дихання.

Тож, за словами Наталії Маленицької, вже у квітні в Ковелі протягом трьох днів відбуватиметься театральний фестиваль. Крім місцевих театралів, на нього запросять акторів з Луцька, Володимира-Волинського та інших локацій.

Режисер і художній керівник Ковельського аматорського експериментального театру-студії «10 ряд 10 місце» Альона Малюга-Мельникова розповіла, що попередня дата проведення фестивалю 16–18 квітня.

Така ідея була давно – зробити у Ковелі театральний фестиваль. Нарешті, вона почута і буде втілена

– каже керівниця ковельського театру

Більше того, Наталія Маленицька зауважила, що попереду для ковельчан – не лише театральний фестиваль, але й нічні екскурсії містом до Дня музеїв, фестиваль ковалів та фестиваль вуличної їжі тощо.

Заступниця Ковельського міського голови додала, що наразі місто у співпраці з ВНУ імені Лесі Українки займається створенням концепції розвитку туристичного потенціалу Ковельської територіальної громади.

Фото: ВолиньРost

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. то ж так – а де ж луччани можуть знати, що в ковельському костьолі вже років 20 той оргАн

  2. Є співаючий ректор, а у нас мер- масовик- затійник. Всю роботу виконують заступники “зверху”, то що йому лишається? Правильно, піаритись на будівництві снігового містечка або святкуючи колодія в період пандемії. Браво!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.