Влада відмовилася надати квартиру майору, якого затримали на хабарі

12.05.2022 16:24
Анатолій Герез

Розповім історію, де міська влада вчинила, на мою думку, правильно, захистила інтереси громади. Вважаю, що цьому також посприяв активний громадський контроль.

Мер міста Ігор Чайка та майже весь склад виконкому Ковельської міської ради сьогодні утрималися від видачі ордера на вселення до квартири сумнозвісній посадовій особі – Анатолію Герезу.

Нагадаю, Анатолій Герез обгрунтовано підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення і вже намагався отримати ордер на вселення до службової квартири.

Служба безпеки України викрила цього начальника відділу Ковельського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Збройних Сил України на систематичному вимаганні хабарів.

Попри такі скандальні події, квартирно-експлутаційний відділ м. Володимир-Волинського знову робить подання № 22/448 від 12.04.2022 року про видачу ордера цьому посадовцю на підставі рішення комісії з контролю за забезпеченням військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями Міністерства оборони України від 02 грудня 2021 року № 547.

Нагадую, в Україні діє презумпція невинуватості. Особа вважається невинуватою, поки її вину не буде доведено у порядку, передбаченому чинним законодавством України, і встановлено вироком суду, який набрав законної сили.

Пан Герез має право отримати ордер, адже його вина не встановлена та не доведена ще вироком суду. В цій ситуації виконком має право ухвалювати рішення про видачу ордера без жодних правових наслідків, однак точно наражаєтсья на суспільний осуд. Посадовець може бути виправданий судом і лише тоді доречно повертатися до питання про видачу ордера.

Вважаю, що міська влада відреагувала на суспільні настрої правильно, утрималася від дій, які можуть викликати нерозуміння і осуд! Це і є відстоювання інтересів громади.

Це питання є резонансним та чутливим для громади Ковеля, необережні дії влади можуть дратувати людей, неоднозначно тлумачитися!

Чому ми маємо давати в користування комунальне майно людині, до якої є питання? Якщо виправдають пана Гереза, то він зможе отримати ордер на вселення до службової квартири без ніяких перешкод!

До слова, під час цього засідання виконкому ні Ковельська міська рада, ні її службові чи посадові особи не «закривали мені рота», не забороняли проводити фото та відеозйомку роботи чиновників, обґрунтовуючи це воєнним станом.

Дякую всім ковельчанам, хто боровся і хто виборов гласність у роботі органу місцевого самоврядування!

До речі, відповідь на своє недавнє звернення до мера Ігоря Чайки з приводу цього житлового питання я так і не отримав…

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Коментарі

    1. А на вашу думку, передова- це покарання? Там зараз знаходяться найкращі, найвідповідальніші. Для чого їм той, до кого не можна спиною повернутися?

  1. В нього в Ковелі є квартира з шикарним ремонтом, де він проживає із дружиною. Хай дадуть тим, хто дійсно потребує.

  2. Для широкого загалу – не дали. Дадуть тихенько, ніхто і знати не буде…

  3. Відправте його на війну. І якщо повернеться без ноги чи руки, тоді – МОЖЛИВО – ми подумаємо над цим…….

  4. Кинули пробний камінь:
    “Пан Герез має право отримати ордер, адже його вина не встановлена та не доведена ще вироком суду. В цій ситуації виконком має право ухвалювати рішення про видачу ордера без жодних правових наслідків, однак точно наражаєтсья на суспільний осуд.”
    Значить, є бажання надати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *