Власник нерухомості у Ковелі сплатить до бюджету майже 400 тис. грн за користування землею

09.07.2022 12:05

Господарський суд Волинської області задоволив позов Ковельської окружної прокуратури в інтересах Ковельської міської ради про стягнення з суб’єкта господарювання на користь територіальної громади майже 400 тисяч гривень за користування земельною ділянкою.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Прокурори встановили, що ТОВ «Ріверсайд ЛТД» (м. Луцьк), придбавши у 2017 році нерухомість на вулиці Сагайдачного, 7 у Ковелі, уклало договір оренди землі під нею аж у 2021 – і весь цей час користувалося земельною ділянкою без правовстановлюючих документів, не сплачуючи жодної гривні у бюджет.

Ставши на захист інтересів громади, прокуратура домоглася стягнення з підприємства цих коштів.

До речі, представник відповідача в судове засідання не з’явився, позову не оспорив, хоча належним чином був повідомлений про дату та час розгляду справи.

Поділитися:

Коментарі

  1. Як писали KovelMedia, «у 2013 році акціонери «Ковельсільмашу» продають об’єкт нерухомого майна, а саме – веслувальну базу (ангар для малолітражних суден та елінг) ТОВ «Компанія «Авіста». Рішенням Ковельської міської ради від 25 квітня 2013 р. за № 37/31 «Авісті», як новому власнику майнового комплексу, було надано дозвіл на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 4529 м² на вул. Фабричній, 26, з метою надання її в оренду, терміном на 49 років, під розміщення веслувальної бази.

    «Авіста» проєкт землеустрою на затвердження не подавала, тому вищевказане рішення міської ради про надання земельної ділянки в оренду вважається таким, що не приймалось. Тобто, компанія, яка є власником майна на земельній ділянці протягом 9 (!!!) років чи то з умисних причин, чи то не маючи якогось інтересу до свого ж майна, не укладала договір оренди з Ковельською міською радою, не сплачувала жодних платежів за землю до міського бюджету! І влада нібито не могла нічого вдіяти?!…

    Хтось із чиновників мерії покараний, що за 4529 квадратних метрів землі протягом дев’яти років не сплачувався земельний податок?!»

    Якщо бути послідовним, то прокуратура аналогічно мусила би стати на захист інтересів ковельської громади і стягнути з ТОВ «Авіста» за період з 2013 року по липень 2022 року добрячий мільйон гривень, а то й більше за користування землею обєкта нерухомості.

    Чи знайдуться принципові депутати, які звернуться до прокуратури з вимогою відстояти інтереси громади Ковеля?

  2. То нехай за ті гроші, які сплатить: вимагає впорядкування території біля магазину. Стидоба. А не влада. Що «Батьківщина», що «майбах».Тільки оклади собі там роблять, а місто, як в 1945.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.