На Ковельщині хочуть повернути державі водосховище вартістю 192 мільйони гривень

06.03.2023 о 17:14 · 1 хв читання
Кричевичівське водосховище

Ковельська окружна прокуратура звернулася до Господарського суду Волинської області з позовом в інтересах держави в особі Волинської обласної військової адміністрації, аби зобов’язати суб’єкт господарювання звільнити та повернути земельну ділянку водного фонду з розташованим на ній водосховищем загальнодержавного значення.

Про це сьогодні повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Прокурори з’ясували, що господарське товариство (назва його чомусь не вказується, – ред.) незаконно, за відсутності належних правовстановлюючих документів – договорів оренди земельної ділянки водного фонду та водного об’єкта, договорів про спільну діяльність, на здійснення біологічної меліорації тощо – використовує у Ковельському районі Кричевичівське водосховище площею 51 га та вартістю 192 мільйони гривень.

При цьому підприємство ще і розмістило на гідротехнічних спорудах понад півсотні тимчасових споруд без будь-якого погодження та дозволу та пропонує споживачам платні послуги.

У суді прокурори наполягатимуть на поверненні земельної ділянки з водосховищем державі.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (8)
 1. Заберіть турію ще повиганяйте тих хто на березі побудувався, зариблення проведіть зробіть цивілізацію пірси нові на турії як це зробили хлопці в Кричевичах,ато саме легше забрати готове

 2. Мало в це віриться що повернуть,з того роя не вийде ні х.я,не по зубах горішок…

 3. Водосховище входить до складу Кричевицької меліоративної систем.По закону аренда таких об’єктів заборонена.У цієї Львівської фірми статус СРТГ(спеціалізоване рибнотоварне господарство).По установчих документах в аренду вони взяли біоресур,в нашій державі навіть таке можливо…Роздобули в Києві в відомчому інституті акт обстеження водойми(я робив запит),що в дану водойму заселяють малоцінні породи риб.Хоча по факту там вугор,лящ,короп,щука і т.д.Ну і трохи погосподарювали.Звертався в прокуратуру на початку їх діяльності – результату “0”.Ну а зараз, напевно,втратили “прикриття”..

 4. Давно пора. Занадто розхазяювалися. Одне озеро на три села і не дозволяють навіть місцевим купатися. Половити плотву зимою не можна, бо як з’ясувалося, ціле озеро в них зимувальна яма. Навіть немає мінімального дотримання законодавства. Питання тільки до поліції, куди вони дивилися коли на озері була стрілянина, коли поліція в людей конфісковували вудлища і на якій підставі,якщо в орендарів немає ніяких документів. Висновок тільки один-хтось когось перестав покривати.

 5. А ви в курсі що господарі неконтрольованим використанням комбікормів(висипали тонами) та зарибленням ,незаконною забудовою пірсів зробили з колись казкової водойми болото.Зробили цивілізацію,влітку на березі не можна стояти- такий сморід,і дно покрилось мулом на сантиметрів 20.

 6. Хто з вас може сказати, де у нас біля Ковеля є водойма, яка нікому не належить , у якій є риба, і біля якої немає срачу по коліна?
  Дивно, а чому це озеро коли належало покійному сметані, чому це питання не піднімали ?
  Тут просто в одних треба забрати, а другим підімнути, от і все.
  Але шановні ми народ такий, що якщо немає господаря то ми самі за рік знищимо ту водойму, засеремо пластиковим посудом, і виловимо сітками рибу. Хіба не так?????

 7. В питанні перерозподілу власності погоджуюсь, боюсь щоб ця мутка не робилась під якогось нового баригу..Що стосується порядку на водоймі,хочу сказати, що після впровадження територіальної реформи місцеві громади мають необхідні важелі впливу і при бажанні все можна зробити з користю для громади.Як на мене непоганий приклад озеро в Уховецьку, де влітку відпочиває півковеля,багато залежить від керівника громади .КашикВ. голова Колодяжен- ської ОТГ на мої звернення не відреагував,і ознайомитись з наявною інформацією не захотів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X