Власник приватної фірми у Ковелі не заплатив за землю комунальної власності майже 400 тисяч гривень

31.08.2023 о 09:31 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

Ковельська окружна прокуратура звернулася до суду з позовом в інтересах держави в особі Ковельської міської ради, аби стягнути із громадянина майже 400 тисяч гривень плати за фактичне користування земельною ділянкою комунальної власності.

Про це повідомляє пресслужба Волинської обласної прокуратури.

Прокурори з’ясували, що, маючи у власності об’єкт нерухомості, громадянин користується земельною ділянкою площею понад 1,6 га у Ковелі, на якій знаходиться це майно, без жодних правовстановлюючих документів, та не сплачує орендної плати.

Через такі дії у місцевий бюджет не надійшло майже 400 тисяч гривень, стягнення яких і домагатимуться прокурори в суді.

Зауважимо, що минулоріч громадянин також лише після втручання прокуратури сплатив у бюджет Ковеля 285 тисяч гривень за користування цією ділянкою.

Прокуратура не вказує про кого конкретно йде мова, але «Ковель media» з достовірних джерел відомо, що орендну плату не сплачує колишній власник ТОВ «Бетонник» Сергій Рачинський. Він має у власності об’єкт нерухомості – котельню, із 2020 року користується земельною ділянкою площею понад 1,6 га, на якій знаходилося дана котельня.

ТОВ «Бетонник» розташоване у Ковелі на вулиці Грушевського, 75. Основний вид діяльності – виготовлення виробів із бетону для будівництва. Згідно даних сервісу Опендатабот, товариство перебуває в стані припинення. Директором значиться Шевчук Олег Володимирович. Бенефіціарним власником був Рачинськй Сергій Петрович. Свого часу бенефіціаром підприємства також був відомий у місті підприємець і депутат Юрій Шлюєв, який помер у листопаді 2021 року.

Якщо бути послідовним, то окружна прокуратура аналогічно мусила би стати на захист інтересів ковельської громади і стягнути з ТОВ «Компанія «Авіста» за період з 2013 року по липень 2022 року (протягом 9-ти років!!!) за користування землею об’єкта нерухомості – веслувальної бази (ангар для малолітражних суден та елінг) біля водосховища у Ковелі. А це добрячий мільйон гривень, а може й більше! Чи знайдуться принципові депутати, які звернуться до прокуратури з вимогою відстояти інтереси громади Ковеля в даному випадку?

Публікація за темою: Чого вартує владі «земельна операція» з веслувальною базою?

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. Цікаво як то так без документів займають земельні ділянки ангари. А куди дивиться міськрада чи засліпило

  2. скажіть, а хто платить за оренду території під магазином Кнопи. Це ( хто не знає) в дворі незалежності 55. Кіндерлог корупційним шляхов втикнув туда той непотріб. На чужу територію. Згріб бабки. а тепер ніхто його звідти не забирає.

    1. Так організуйтесь і перекрийте рух на незалежності. Може, яша очконе і дасть команду знести цей металобрухт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X