Володимир Зеленський побував у Ковельському районі

19.04.2023 о 15:17 · 3 хв читання
Фото: Офіс Президента України

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки у Волинську область відвідав прикордонну ділянку, де сходяться кордони трьох держав: України, Республіки Польща та Республіки Білорусь.

Він ознайомився з облаштуванням державного рубежу на цього напрямку, – повідомляє сьогодні Офіс глави держави.

Як доповіли Володимиру Зеленському, з метою забезпечення надійного захисту українського кордону та готовності до відбиття можливого вторгнення противника з території Білорусі відбувається нарощування інженерних загороджень, фортифікаційних споруд і налаштування систем віддаленого відеоспостереження. 

Прикордонники продемонстрували обсяг робіт, які були виконані з початку 2022 року задля укріплення кордону з Білоруссю в межах Волинської області.

Президент також оглянув пункт спостереження та дворівневу систему ровів на кордоні. З позиції спостережного поста було продемонстровано, як за допомогою систем віддаленого відеоспостереження здійснюється цілодобовий нагляд за лінією кордону. Главі держави показали системи виявлення безпілотних літальних апаратів.

Президент поспілкувався з військовослужбовцями Державної прикордонної служби України та вручив їм нагороди, зокрема ордени Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, «За мужність» ІІІ ступеня, а також медалі «За військову службу Україні».

Маю честь бути сьогодні тут, привітати вас, подякувати за захист державного кордону. Хочеться говорити про кордон, перебуваючи саме тут, на Волині, біля кордону України з Білоруссю та Польщею. Ви героїчні та міцні люди. Хочу вам подякувати за захист нашої держави у Бахмуті. Знаю, як міцно ви там стояли, тримали Бахмут. Хотів би подякувати вам і вашим побратимам. Хочу побажати здоров’я, міцності, а вашим близьким – тепла. Всі ми пишаємося, що в нас є такі міцні прикордонники. Бажаю вам зберегти міць, справедливість і лють, яка є в нас при захисті нашої держави. Бажаю всім тільки перемоги!

– сказав Володимир Зеленський

Пам’ять загиблих прикордонників вшанували хвилиною мовчання.

Під час робочої поїздки на Волинь Президент України Володимир Зеленський провів нараду щодо облаштування та охорони державного кордону, а також актуальної безпекової ситуації в регіоні.

Начальник Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко поінформував учасників наради про соціально-економічну ситуацію в області, облаштування фортифікаційних та оборонних інженерних споруд.

Під час наради було заслухано доповіді про ситуацію в зоні відповідальності оперативного угруповання військ «Волинь» та готовність військових підрозділів до виконання завдань, а також про заходи щодо укріплення державного кордону в межах Волинської області.

Крім того, на нараді йшлося про оперативну та криміногенну обстановку в регіоні.

Учасники розглянули питання щодо роботи митних органів на міжнародних пунктах пропуску у Волинській області, а також про роботу ДСНС щодо захисту цивільного населення регіону.

Фото: Офіс Президента України

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (9)
 1. Хоч би білоруси не пішли сюди! Бо ж людина – надзвичайна ситуація приїздила, чекай біди….

  1. як прийдуть, то тоді , може, на Волині згадають про війну. Бо вже багато хто почав забувати. А дехто взагалі до пам’яті і не починав приходити

    1. Ти тормоз. От пишеш “чекай біди”, ніби біди ще нема. Через день військових привозять. То не біда?

    1. Для декого нічого і не змінилося, ніби війни і немає і не було… Як жили, так і далі живуть… Війна стосується лише тих, в кого там рідні, або хто особисто постраждав …

  2. Ніхто сюди не піде. Тут нема чого брати. Болото. Кому здалась та Волинь?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X