Волинська поліція не визнає пораненого колегу поліцейським

22.06.2021 о 18:38 · 3 хв читання

Вчора «Ковель media» повідомив, що у Ковелі на залізничному вокзалі вдарили ножем поліцейського. Про цей випадок нашим журналістам розповіли працівники «Укрзалізниці», які безпосередньо там працюють.

Співробітники правоохоронного органу, де працює потерпілий, носять форму поліцейських з шевронами «Поліція охорони», мають табельну зброю, кайданки та інші спецзасоби. Тому цілком логічно, що залізничники говорили нам саме про поліцейського, який здійснював охоронні функції.

І ось сьогодні о 6-й годині ранку на редакційну пошту надійшов лист від завідувачки сектора комунікації Головного управління Національної поліції України у Волинській області Ольги Бузулук.

Це не поліцейський!!

– заявила вона

Чому Ви вважаєте, що працівник поліції охорони не є поліцейським?

– поцікавилася редакція

Це не поліція охорони, це просто охоронник

– переконувала Ольга Бузулук

Якщо не в поліції, то у якій «охоронній» фірмі він працює? Завідувачка сектора комунікації могла би конкретизувати, але чомусь не стала цього робити. Більше того, на пряме запитання від редакції щодо його місця роботи вона почала ухилятися, відповіла, що «він взагалі з Чернівецької області» і «не атестований охоронник».

Як стало відомо з достовірних джерел, потерпілий справді працює на посаді охоронника, але не у приватній фірмі, а в Управлінні поліції охорони у Чернівецькій області. Сторінка цього Управління у Фейсбуці значиться як «Урядова організація» та «Поліцейський відділок», ну самі працівники у дописах себе називають, як «поліцейські охорони».

Ну це і не дивно! Поліція охорони входить до системи Національної поліції, як єдина державна структура, яка надає повний комплекс послуг охорони. Кабмін погодив створення Департаменту поліції охорони як міжрегіонального територіального органу Національної поліції та ряду управлінь охорони на місцях. Це передбачено постановою КМУ від 13 жовтня 2015 р. №834 «Питання функціонування органів поліції охорони як територіальних органів Національної поліції та ліквідації деяких територіальних органів Міністерства внутрішніх справ».

Згідно статті 13 Закону України «Про національну поліцію», поліція охорони входить до складу поліції (в межах її загальної системи) на рівні з кримінальною, патрульною, спеціальною поліцією, поліцією особливого призначення та органами досудового розслідування.

Невже завідувачка сектора комунікації Головного управління Національної поліції України у Волинській області не знає наріжного каменю діяльності служби, в якій працює – Закону України «Про національну поліцію»? Для чого вводить громадськість в оману під час такої резонансної події, яка трапилася вночі на залізничному вокзалу в Ковелі? Чому передала нашим колегам із «Конкуренту» недостовірну інформацію про те, що постраждалий не був поліцейським?!

Ну а патрульні Управління патрульної поліції у Волинській області, де Ольга Бузулук донедавна працювала спеціалісткою з пресслужби, за її логікою, як і вищевказані охоронники, теж не належать до рангу поліцейських?!

І чи вважає керівництво Головного управління Національної поліції України у Волинській області коментар структурного підрозділу – сектора комунікації – своєю офіційною позицією?

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X