Вихованці Ковельської спортшколи стали чемпіонами області з легкої атлетики

18.05.2023 о 09:54 · 1 хв читання

Нещодавно в Луцьку проходив чемпіонат Волині з легкої атлетики серед дорослих, молоді та юніорів «Разом до Перемоги».

В змаганнях взяло участь близько 300 учасників із 13 команд. Ковель представляли легкоатлети КДЮСШ імені Євгена Кондратовича, – повідомляє Ковельська міська рада.

Як розповідає директорка цієї спортшколи Олена Клімашевська, чемпіонами стали: Руфіна Котік (біг 300 м), Уляна Степанюк (біг 100, 200 м), Дмитро Демчук (штовхання ядра).

«Срібло» вибороли: Денис Осадчук (штовхання ядра), Аліна Гусар (стрибки у довжину), Руфіна Котік (біг 100 м).

«Бронзу» здобули: Діана Примачук (біг 200 м), Любомир Рацький (стрибки у довжину), Людмила Гурик (метання спису та молота), Денис Осадчук (метання молота), Дмитро Демчук (метання молота).

В загальнокомандному заліку збірна КДЮСШ імені Євгена Кондратовича завоювала І місце.

Ковельчани нагороджені кубком та дипломом Департаменту культури, молоді та спорту Волинської обласної військової адміністрації.

Команду до змагань готували тренери-викладачі Олена Клімашевська, Петро Карпук та Алла Повх.

Вітаємо переможців та призерів змагань з гарним виступом та бажаємо подальших спортивних успіхів.