Вихованці Палацу учнівської молоді перемогли на обласному конкурсі

19.11.2020 13:59

У Волинському державному центрі естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів  відбувся дистанційний обласний конкурс юних гумористів «Гумор і сміх об’єднують всіх».

На ньому вихованці Ковельського Палацу учнівської молоді імені Івана Франка гідно представили рідний заклад і наше місто, повідомляє заступниця директора з навчально-виховної та методичної роботи ПУМу Ольга Ломінська

За її словами, у номінації «Веселі усмішки» у першій віковій групі (10-12 років) ІІ місце отримала учениця зразкового художнього колективу драматичного гуртка «Дивослово» Прокопчук Анастасія (керівниця Чарнюк Руслана Валентинівна). У номінації «Власні усмішки» також відзначено талановитих дітей цього ж гуртка. Серед наймолодших учасників конкурсу І місце посіла Супрунюк Тетяна, ІІ місця у другій віковій групі (13-15 років) у Пристопчук Софії, у третій (16-18 років) – Слебіка Любомира.

Вихованка зразкового художнього колективу гуртка образотворчого мистецтва «Чарівний пензлик» Мулік Катерина (керівниця Цюп’яшук Оксана Миколаївна) здобула ІІІ місце у першій віковій групі в номінації «Чарівний пензлик».

Щиро радіємо і вітаємо переможців!

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.