Вийшла книга про воїнів з Ковельщини, які загинули в АТО

25.05.2020 о 16:40 · 2 хв читання

У книзі «Їхні зорі не згасли», яка вийшла друком у Ковелі, зібрані зворушливі розповіді про 19 захисників української землі, життя яких обірвалось через війну. На рідній Ковельщині їх чекали рідні, друзі, нереалізовані плани та нездійсненні мрії.

У видання немає єдиного автора. До написання матеріалів долучились журналісти, письменники, поети, педагоги, тому дописи різняться за стилем і обсягом, – інформує Ковельська міська рада.

 Є у збірці офіційна інформація, публікації ЗМІ, спогади рідних, однокласників, вчителів, знайомих, вірші, присвячені Героям, світлини. Як йдеться у передмові:

Тут немає пафосу, лише невимовний біль, гордість, щирі співчуття. Немає байдужості. Але є гострі емоції – справжні, неприховані

Книга вийшла за підтримки міської влади, благодійників. З місцевого бюджету були спрямовані кошти на придбання частини примірників. Їх отримають родини Героїв. Також вони надійдуть в шкільні бібліотеки, заклади культури. Міська влада дякує усім, хто був задіяний у підготовці книги-пам’яті про Героїв сьогодення. Спільно вдалося зробити хорошу справу.

По завершенню карантину у Ковелі планується презентація художньо-документального видання «Їхні зорі не згасли».

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X