Ковельська влада хоче відібрати землю у ветерана АТО

30.03.2020 о 18:15 · 2 хв читання

У Ковелі учасник АТО разом із братом хочуть узаконити земельну ділянку біля хати, де господарювали їхні батьки, але чиновники виступають проти.

Учасник АТО Микола Скалацький разом із старшим братом Григорієм звернулися до ковельського міського голови Олега Кіндера з проханням надати дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у приватну власність землі у Ковелі на вулиці Княгині Ольги, біля своїх будинків, для будівництва за рахунок земель Ковельської міської ради, які не надані у власність чи користування. Мовляв, на цьому городі господарювали ще їхні батьки.

Однак начальник відділу земельних ресурсів виконкому Вадим Логвінов підготував на сесію міської ради проєкт рішення, в якому заявникам відмовлено у їхньому проханні. За словами чиновників, вони вже використали своє право на приватизацію землі. А за чутками, на цю ділянку начебто претендує одна ковельчанка, за якою «стоять» можновладці.

На останній сесії Ковельської міської ради депутат від «Солідарності» Сергій Вишневський запропонував зняти цей проєкт з порядку денного.

Є пропозиція зняти з порядку денного це питання на доопрацювання. Це відмова Скалацьким. Я прошу витримати паузу на місяць. На наступну комісію їх запросимо. Там у них, говорять, що то город їхніх батьків. Документи представлять. Людина просто не може у зв’язку із коронавірусом прийти на сесію і пояснити. Я прошу просто зробити паузу

– сказав Сергій Вишневський

Депутати дослухалися до свого колеги і зняли скандальний проєкт з порядку денного.

Вже після сесії міської ради Микола Скалацький записав відеозвернення, в якому подякував депутатам за підтримку.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (5)
  1. Людина ваші жопи захищала на сході, а ви їй землі жалкуєте, що ви за люди?!?!?!

  2. Та що говорити про землю якщо вони в Матерів одиначок гроші грибуть і цнап чі совбес прикривать , а їм простим людям не доплачують , а тарифі які на тепло високі все дорожае а багато людей зараз без роботи бо короно вірус , влада мае помагати людям а ми прості громадяни Сини і Дочкі нашої рідної України маемо виживаьи і роби на панів .

  3. Дада ми маемо кудась їздити щоб заробити ту копійку щоб сім’ю прокормити , а вони отдихають на Морях .Шакали .ті хто при владі .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X