Мер Ковеля викликав поліцію, щоб вигнати ковельчанина з сесії міськради

26.07.2020 о 16:50 · 3 хв читання

Інцидент трапився на останній сесії Ковельської міської ради, пленарне засідання якої через пандемію коронавірусу відбувалося у закритому режимі.

Мешканці Ковель-2 в районі вулиці Поштова хочуть збудувати рекреаційну зону зі спортивним майданчиком. Для цього вже й підшукали земельну ділянку, однак її депутати міськради віддають під будівництво та обслуговування житлового будинку.

Представник громади Олександр Ксьондзик прийшов на закрите сесійне засідання, аби озвучити думку близько 200 чоловік, які у колективній заяві просять депутатів залишити дану земельну ділянку для облаштування там спортивно-оздоровчої зони.  

В мене склалося чітке переконання того, що відбулося вживання службовим становищем певних посадових осіб, які на мої усні запити від 6.03 та  11.03. 20-го року щодо надання цієї ділянки у власніть іншим особам, запевнили мене, що ця ділянка у найближчий час нікому надаватися не буде до повної її перевірки та законності. А уже 26.03.20 року рішення було міської ради «Про  надання дозволу на  складання проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки для  будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вул. Поштовій, 35

– зауважив Олександр Ксьондзик, коли йому надали слово

Представник громади також розповів, що в мерію надходило кілька звернень від мешканців мікрорайону. Одні з них просили надати земельну ділянку під індивідуальне будівництво, інші ж – так само як і він – залишити для розміщення там зони для відпочинку.

Земельну ділянку по вулиці Поштовій, орієнтовною площею 641 квадратний метр, прошу не поспішати передавати у приватну власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, а залишити її у власності Ковельської міської ради, як об’єкт суспільної власності

– наполягав заявник

На його думку, «цей район був завжди обділений увагою міської влади». А щоб дана земельна ділянка таки була відведена під відпочинкову зону, він навіть запропонував викупити її. Мовляв, готовий викласти з власної кишені чотири тисячі американських доларів. Втім, ці слова неабияк обурили міського голову Олега Кіндера.

Дайте мені земельну ділянку за чотири тисячі доларів. Не позортися. Не позортися. Все. Сядьте, будь ласка. Підійдіть до мене на прийом і поговоримо далі. Відійдіть від мікрофону і не мішайте

– вигукнув Олег Кіндер

Мер надав слово начальнику відділу земельних ресурсів виконавчого комітету міської ради Вадиму Логвінову, який став розповідати депутатам, що претендент на земельну ділянку на вулиці Поштова, 35 звернувся у ЦНАП із необхідною заявою, потім надав всі потрібні документи, в тому числі погодження з суміжними землекористувачами меж ділянки.

Згідно наданих матеріалів і був підготовлений відповідний проєкт рішення. Втім, у Олександра Ксьондзика були свої зауваження на почуте, тому він періодично щось вигукував з місця, чим знову роздратував головуючого.

Послухайте, не зрозуміло. Або вас зараз міліція виведе, або послухайте, посидіть

– зауважив Олег Кіндер

Вадим Логвінов продовжив розповідати про плани влади на майбутнє щодо можливої розбудови цього мікрорайону. Далі до розмови долучилися ще й окремі депутати міської ради. І тут із залу пролунало: поставити проєкт на голосування. Представник громади знову поспішив застерегти обранців міста не поспішати з рішенням. Тоді Олег Кіндер, який кілька хвилин тому зробив «останнє попередження» активісту, вже не стримався і гнівним голосом зазвав до зали поліцію, назвавши її чомусь міліцією.

Де міліція? Є внизу? Я прошу, будь ласка, виведіть чоловіка… Чому, Віра Іванівна (секретар міської ради Віра Федосюк – ред.), людина в залі? Хто його пустив? Заберіть чоловіка! Чого ми сьогодні будемо слухати ті басні?! Виведіть чоловіка!

– не заспокоювався міський голова

У сесійній залі швидко з’явився працівник Ковельського відділу поліції. А тим часом Олег Кіндер поставив питання на голосування, яке депутати не підтримали.

Почувши результат голосування, Олександр Ксьондзик залишив залу разом із поліцейським.

Виведіть чоловіка і там розбирайтеся!

– їм у слід кинув розгніваний міський голова
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)
  1. Гаражі за оптовим ринком навпроти РСУ Маліка бідним родичам роздали ?

  2. Чому мера міста не хвилюють проблеми ковельчан? Доки буде відбуватись подібне?! Ганьба!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X