Сесію міської ради знову проведуть у закритому режимі

Ковельський міський голова Олег Кіндер підписав розпорядження про проведення 25 червня 2020 року о 10-й годині шістдесят восьмої сесії міської ради.

Про це інформує секретаріат Ковельської міської ради.

Депутати мають розглянути Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, списання основних засобів, рішення виконавчого комітету, питання щодо регулювання земельних відносин в місті та щодо розроблення містобудівної документації, зміни до рішення міської ради від 27.06.2018 № 39/62 «Про затвердження Програми підтримки епізоотичного благополуччя, проведення лабораторно-діагностичних робіт у сфері ветеринарної медицини Ковельською міжрайонною державною лабораторією Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у м. Ковелі на 2018-2022 рр.» та інші невідкладні питання.

Враховуючи рішення міської ради від 23 квітня 2020 року №66/2 «Про проведення сесій Ковельської міської ради в закритому режимі», на сесію запрошуються заступники міського голови, начальники відділів міської ради та виконавчого комітету міської ради, що забезпечують її роботу,

– йдеться у дописі.

Вам може бути цікаво

Мер Ковеля викликав поліцію, щоб вигнати ковельчанина з сесії міськради

«Шахер-махер»: сесія не підтримала проєкт по лікарні

Першу сесію міськради перенесли у «Просвіту»

Олег Кіндер скликає позачергову сесію міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.