У мерії розглянули заяви АТОвців на виділення землі під забудову

28.08.2021 12:19

У Ковелі під головуванням начальника відділу земельних ресурсів виконавчого комітету Вадима Логвінова відбулося чергове засідання комісії з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в Антитерористичній операції, та членами сім’ї загиблого учасника Антитерористичної операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність.

Було задоволено заяви сімнадцяти громадян про включення до першочергового єдиного реєстру учасників АТО щодо надання ділянок для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд, – повідомляє Ковельська міська рада.

Під час засідання йшлося про надання земельної ділянки членам родин учасників АТО. Згідно затвердженого міською радою Регламенту, якщо учасник Антитерористичної операції, який отримав статус учасника бойових дій, скористався правом на безоплатне отримання земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд до моменту прийняття участі в АТО, то для таких осіб правом на отримання земельної ділянки може скористатися один із членів його сім’ї, який має право на безоплатне отримання земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд.

На комісії розглянули питання щодо включення в позачерговий єдиний реєстр учасників АТО Юлії Медінцевої – вдови учасника війни в зоні АТО Івана Медінцева.

Варто зазначити, що з грудня 2014 року і до сьогодні у Ковелі надано 352 дозволи на розроблення проєктної документації щодо виділення земельних ділянок ветеранам АТО та членам сімей загиблих воїнів. На сьогодні в єдиному реєстрі учасників АТО на отримання земельних ділянок перебуває 508 учасників бойових дій в зоні АТО/ООС. 

Крім того, у пільговій черзі зареєстровано 33 особи з сімей загиблих, людей з інвалідністю та тих, які відзначені державними нагородами. Ці ковельчани мають позачергове право на отримання наділів для житлового будівництва в місті.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.