«Як батько, переживаю за кожного солдата»: ковельчанин боронить Україну з двома синами

03.01.2024 о 15:41 · 2 хв читання

Начальник штабу Ковельського батальйону 100-ї бригади тероборони Волині, що зараз виконує бойові завдання на сході України, служить на фронті разом зі своїми синами Андрієм та Михайлом.

Історію родини Ткачуків розповіли у Регіональному управлінні Сил територіальної оборони «Захід», – повідомляє Суспільне.

Зі слів батька, який має позивний «102-й», до війська він та його сини прийшли у перший день повномасштабного вторгнення. Молодший Михайло закінчив військову кафедру і має звання офіцера. Старший Андрій ніколи не служив, але у військкомат пішли усі разом.

Як батько, я переживаю за кожного солдата. А сини – спершу він офіцер і солдат, і має виконати поставлене завдання. А вже потім, як батько, можу і вухо накрутити

– говорить «102-й»

Андрій Ткачук каже: ухвалив рішення, що стане на захист держави, ще до початку вторгнення, готував до цього і дружину. Зі слів бійця, на передовій рідними стали всі побратими, але підтримка батька і брата – безцінна.

Усі знають, що нас тут троє – це не заважає. Тут, на фронті, не по крові братаються, але все ж таки сім’я є сім’я

– додає Андрій
Боєць ТрО Волині Андрій Ткачук / Фото: Регіональне управління Сил територіальної оборони «Захід»

Найменший у родині Ткачуків – Михайло пригадує: 24 лютого 2022 року був на навчанні в Луцьку. Після перших вибухів у місті зв’язався з батьком і братом. На фронті його батальйон з весни 2023 року.

Боєць ТрО Волині Михайло Ткачук / Фото: Регіональне управління Сил територіальної оборони «Захід»

Відчувається втома як психологічна, так і фізична. Найважче втрачати. В думці тримаєш, що маєш захищати Україну, родину і дітей, і не знаєш, що на тебе чекає далі. Зараз нам вкрай потрібно перемогти, якщо ми цього не зробимо, то росія прийде ще раз

– каже Михайло
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X