Історія ковельчанина: як «обмежені можливості» створюють ще більші можливості

23.07.2020 о 17:21 · 4 хв читання
Сергій Якимчук

Юнак довів, що усі виклики долі зробили його справді сильною духом людиною.

Сергію Якимчуку зараз 24 роки. Формально Сергій – людина з інвалідністю. Але насправді це вольова і міцна особистість, для якої вже не існує ніяких меж або обмежень.

Сергій – автор проекту «Strong King» у Фейсбуці. Він пише про те, як треба цінувати життя, що таке справжнє щастя і як відчути себе вільною та незалежною людиною.

– Який етап Вашого життя був найскладніший?

– Згадується лише той момент, коли я переживав і створював все те, з чого і починався цей проект. А починався він з того, що я хотів завжди допомагати людям, але не розумів, як саме та чим я можу допомогти. За життя я спробував себе в багатьох напрямках, але жоден був не до душі…

Коли я створив дану сторінку, то не думав про те, яких обертів вона набере, та й створював її просто з цікавості, а саме: чи сприймуть мене люди і як перестати боятись того, що накопичилось за роки мого життя.

Потім почав наполегливо і дуже багато працювати над собою, а саме для того, щоб перебороти всі страхи та відчуття, які сковували мою внутрішню силу. Почав вивчати загальну психологію та цікавитись тим, як влаштоване життя, і ось що вийшло! Тепер впевнено можу сказати, що саме змінивши своє ставлення до світу, знищивши будь які стереотипи, які вклали в мою голову нерозуміючі люди, це і було для мене найскладнішим періодом в моєму житті…. переосмислення… переоцінка…

Який основний меседж Ви хочете донести до своїх читачів?

– Цим проектом хочу сказати людям, що якщо у вас є якісь обмеження чи страхи, я кажу не тільки про якісь фізичні вади, ні в якому разі ви не повинні закриватись в собі та відгороджувати себе чотирма стінами. Краще від того вам не стане… життя одне і його треба прожити гідно. Ніхто не має права забороняти вам виходити в суспільство та показувати себе таким, яким ви прийшли в цей світ.

Також хочу звернутись до батьків «особливих дітей», як звикли казати всі, ваші діти не «особливі» вони такі ж як і ви,з правом на життя! замість того, щоб постійно акцентувати на якихось недоліках, розвивайте та підтримуйте їх) вони також мають право на повноцінне життя, а не життя під замком в квартирі через те, що прийшли в світ з проблемами на яких наше суспільство любить так загострювати увагу та ставити хрест.

хвора людина не та, що має вади, а та, що робить себе хворою!

Запам’ятайте: перетворюйте обмеження ваших дітей в їх же переваги!

Як Ви ставитеся до кривдників і їх негативу?

– Стараюсь взагалі не реагувати, бо якщо почати думати про негатив він починає дивним чином переслідувати тебе. Тут скажу цитатою: «Якщо тобі плюють у спину – значить ти попереду».

Такі люди зазвичай не знають, що своїм же негативом вбивають тільки себе! Якщо ти ігноруєш їх, то з часом вони самознищуються.

Кого Ви можете назвати своїм взірцем?

– Відповідь на це запитання неоднозначна, тому що конкретної людини або персонажа який був би прикладом для мене не існує. За своє життя я стикаюсь з дуже багатьма людьми і від кожного з них я беру щось своє, кожна людина, що приходить в наше життя, дає нам певний урок, тому і конкретної людини я назвати не можу.

Сильна людина – це яка?

– Сильна Людина для мене це та, яка попри складнощі в житті, якісь непорозуміння, проблеми, тобто не дивлячись ні на що не опускає руки, а знаходить вихід з будь яких ситуацій! Той, хто перетворює свої недоліки в переваги, знаходиться в доброму гуморі, з гарним настроєм, позитивний і отримує задоволення від життя і є сильною людиною.

Головна сила людини – це сила і незламність духу!

Сергій – чудовий взірець для усіх, хто так чи інакше незадоволений власним життям. Беручи з нього приклад, можна стати справді щасливою і вільною від усього негативу людиною.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X