Юні ковельчани стали чемпіонами Волині зі спортивного орієнтування

03.05.2023 о 11:56 · 2 хв читання

Відбувся 49-ий чемпіонат Волинської області зі спортивного орієнтування серед юнаків та юніорів, присвячений пам’яті загиблих захисників України.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

Упродовж трьох днів на базі Люблинецького ліцею Волинської обласної ради майже 300 учасників з 22 команд долали дистанції різної складності.

У заліку переможцями стали ковельчани, друге місце посіла команда Камінь-Каширської ТГ, третє – Боратинської ТГ.

Тренерка чемпіонів Інга Бурда каже, аби достойно обіграти своїх суперників, юні спортсмени багато та наполегливо працювали. У результаті здобули не лише перше місце, але й масу позитивних емоцій, хороший досвід та незабутні враження.

Інга Бурда

Дякую Волинському центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства за відмінну організацію змагань, колективу ліцею та його керівнику Дмитру Матвіюку – за теплий прийом, дітям – за гарну роботу на дистанціях, батькам – за довіру, а нашим захисникам – за можливість продовжувати свою справу

– додає тренерка

Вітаємо чемпіонів. Нехай і наділі вдається досягати бажаних результатів та впевнено перемагати.