З 1 травня змінюється порядок призначення житлових субсидій

30.04.2021 11:16

Як відомо, раніше житлові субсидії на опалювальний (неопалювальний) сезон призначалися автоматично. До управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради надходили звернення лише тих ковельчан, які вперше її оформляли, або в яких відбулися зміни в складі сім’ї, та в деяких інших випадках, як того вимагало чинне законодавство.

Кабінет Міністрів України ініціював зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій, – інформує начальниця цього управління Софія Сагаль.

За її словами, з 1 травня 2021 року їх призначення на неопалювальний та наступний періоди буде здійснюватися лише після подання нової заяви про призначення та надання житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб. Наразі бланки нових заяв та декларацій затверджуються в Міністерстві юстиції.

Тепер заяви можна подавати протягом 5 місяців, з травня по вересень 2021 року, але субсидію за бажанням громадян, про що має бути вказано в заяві, можливо призначити з травня 2021 року, аби не створювати зайвого ажіотажу.

Подання заяви здійснюватиметься:

  • особисто в Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ковельської міської ради (м. Ковель, вул. Незалежності, 73);
  • в електронній формі через Єдиний державний веб-портал електронних послуг «Портал Дія»;
  • через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики;
  • поштою на адресу управління соціального захисту населення виконавчого комітету (м.Ковель, вул.Незалежності,148).

Софія Сагаль звертає увагу, що при заповненні заяви та декларації необхідно вказувати тільки правдиву інформацію – для запобігання в майбутньому повернення надмірно нарахованих коштів призначеної субсидії.

Також житлові субсидії будуть надаватися лише в грошовій готівковій формі через банківські установи. Прохання тих громадян, у кого не відкриті рахунки в банківських установах, поспішити це зробити.

Більш детальну інформацію щодо призначення житлової субсидії по новій постанові буде надано додатково після її офіційного опублікування в засобах масової інформації.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.