За кошти, які зібрали юні ковельчани, відремонтують безпілотник

17.08.2022 18:52

Сьогодні, 17 серпня, на зустріч з міським головою Ковеля Ігорем Чайкою прийшли юні містяни. Хтось із них захоплюється грою в футбол, фортепіано, малюванням, та зараз усі вони – волонтери. Семеро чудових дітей збирають кошти для української армії, продаючи власні іграшки.

Про це інформує Ковельська міська рада.

Бабуся одного хлопчика Любов Гузар, яка допомагає дітворі, розповідає, що всі вони щодня летять на свій «пост», аби тримати там «оборону». Часто забувають про обід, не зважають на погоду, адже тепер мають надважливе завдання – допомагати нашим Збройним силам. Кажуть, що більшість людей дуже схвалюють те, чим вони займаються. До речі, у соцмережі Фейсбук діти вже стали місцевими героями – їх фотографують, розповідають про них, захоплюються ними.

Вони зібрали 13 тисяч гривень та 20 злотих. Гроші сьогодні передали Олексію, працівнику одного з волинських вишів. Нещодавно військові привезли йому збитий безпілотник ворога, який той ремонтуватиме разом з колегами. І для цього необхідно майже 30 тисяч гривень. Тож кошти ковельської дітвори і будуть використані для того, аби цей апарат передати на службу українській армії.

Ігор Чайка подякував дітям, батькам і пані Любові за таку прекрасну роботу. Пообіцяв, що надалі вони підтримуватимуть ініціативу цих хлопчиків і дівчаток.

Дивлячись на таких дітей, як ви, розумієш, що у ворога ніяких шансів немає. Все буде Україна

– сказав своїм гостям Ігор Чайка

Також міськй голова Ковеля просить усіх підтримати дітей у їх благородній справі.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.