За крадіжку зерна двоє селян отримали по три роки умовно

23.06.2020 о 16:59 · 2 хв читання

У Ковельському міськрайсуді оголосили вирок мешканцям району.

В середині січня 2020 року двоє п’яних молодих чоловіків у селі Битень Ковельського району залізли до комори свого односельчанина, відірвавши прибиті дошки на вхідних дверях, та поцупили звідти 100 кг зерна пшениці.

Знову за чужим зерном вони полізли в кінці січня і теж у стані алкогольного сп’яніння. Цього разу винесли уже 150 кг. Але один з крадіїв згубив тут свій телефон…

За фактами крадіжок відділом поліції було відкрито кримінальне провадження. Встановлено, що господарю завдано збитків на 1 313 гривень.

В судовому засіданні обвинувачені, які до цього не були судимі, свою провину визнали повністю, просили врахувати факт примирення з потерпілим, добровільне відшкодування завданої шкоди, оскільки кожен сплатив йому по 2 000 гривень, а один з них просив врахувати, що має на своєму утриманні п’ять неповнолітніх дітей.

Потерпілий підтвердив факт відшкодування йому завданої шкоди. Додатково пояснив, що на місці події знайшов телефон, по записах в якому встановив, хто причетний до злочину. Знає обох обвинувачених як односельчан. Просив суд не позбавляти їх волі.

Головуюча по справі суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк призначила крадіям покарання у виді позбавлення волі строком на три роки кожному з іспитовим терміном протягом двох років.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X