За пальне для поліції фірма нардепа від Ковельщини отримає 300 млн грн

30.05.2021 о 17:04 · 2 хв читання
Фото: «УНІАН»

Національна поліція України 13 і 18 травня за результатами тендерів уклала три угоди про постачання палива через мережу АЗС за картками і талонами протягом поточного року на загальну суму 552,19 млн грн. Про це йдеться у виданні «Наші гроші» з посиланням на систему «Prozorro».

Як і в минулому році, два постачальники змагалися тільки між собою. При цьому вони знижували ціни лише на одному тендері, який стосувався дизельного палива. Формальна економія відносно загальної очікуваної вартості у 554,73 млн грн. склала всього 0,5%.

ТОВ «Вог Кард» за 303,35 млн грн. замовили 6,75 млн л білоруського бензину А-92 по 28,86 грн./л і 3,79 млн л білоруського дизпалива по 28,62 грн./л.

Це дещо дорожче за середні роздрібні ціни на сайті «EnKorr», які 14 травня ( найближча дата до дати підписання угод 13 травня) становили відповідно 28,20 грн./л і 27,39 грн./л.

ПП «ОККО Контракт» Віталія Антонова (концерн «Галнафтогаз») за 248,84 млн грн. поставить 8,33 млн л білоруського бензину А-95 по 29,88 грн./л.

Як повідомляє «EnKorr», 18 травня (дата підписання угоди) середня роздрібна ціна бензину А-95 складала 29,02 грн./л. Тобто була трохи нижчою від договірної ціни.

Тендерні ціни обох постачальників нижчі від однакових цін на їх АЗС, але не враховують знижок, які отримують звичайні роздрібні покупці. Наприклад, 13 квітня на стелах бензин А-92 коштував 30,99 грн./л, що на 7% дорожче від тендерної ціни. Але зі знижкою 5 грн. на заправці «WOG» ціна складає 25,99 грн./л, що на 11% дешевше від тендерної ціни.

Паливо оплачуватимуть протягом семи робочих днів після поставки. Це значно менший строк, ніж 90 робочих днів після поставки на минулорічних закупівлях палива поліцією.

Для участі в тендерах треба було мати у користуванні, оренді або власності мережу АЗС по всій Україні. В кожній області та Києві вимагалось не менше восьми АЗС (за винятком тимчасово окупованих територій Донбасу і Криму), у тому числі не менше однієї АЗС у містах: Кременчук, Кривий Ріг, Краматорськ, Слов’янськ, Бахмут, Маріуполь, Покровськ, Курахове, Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Сватове, Старобільськ, Щастя, Новоайдар, Ізмаїл.

Луцький «Вог Кард» на чолі з директором Юрієм Йоржиком через ТОВ «Дукат» і ТОВ ВКФ «Віта-Авто» належить співвласникам групи «Континіум» – народному депутату України Степану Івахіву, Сергію Лагуру та дітям покійного лідера цієї групи Ігоря ЄремеєваРоману і Софії Єремеєвим.

Нагадаємо, у 2019 році паливні підряди поліції отримували ці самі два постачальники, а також ТОВ «Нафтотрейд Ресурс», яке «Наші гроші» відносили до тієї ж групи «WOG».

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Ви шо незнали , шо Єрємєєв ше в 90х з білорусами був завязаний і нелегально під кришуванням ковельської міліції возив бензовозами і бензин і соляру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X